این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

الگوی بسیج دانشجویی به خارج از مرزها صادر شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ،علی لشکربلوکی عصر امروز در جمع فرماندهان حوزه‌‏ها و پایگاه‏‌های بسیج دانشجویی سراسر استان با اشاره به فرا رسیدن ایام‌‏الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: آن‏چه زمینه‌‏ساز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و شکست هیمنه پوشالی رژیم وابسته و فاسد پهلوی شد باور امام راحل عظیم‌الشان انقلاب به مردم و مفاهیم و شعائر اسلامی از سال ۱۳۴۲ بود.

این مطلب ۱۷۵ بار خوانده شده

گزارش تصویری کنگره شهدای دانشجویی استان گلستان

.

.

.

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

اعزام چهارمین گروه اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آبادکتول

علیرضا لادن مقدم ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول در مراسم بدرقه دانشجویان با اعلام حمایت از حرکت های جهادی دانشجویان گفت: حرکت های جهادی دانشجویان در آغاز جوانی نه تنها گامی مهم در فقرزدایی از روستاهای محروم است، بلکه در خودسازی آن ها برای ادامه زندگی نیز اثرگذار خواهد بود.

وی در ادامه  بیان کرد :خوشحالم که در این واحد دانشگاهی دانشجویانی هستند که در کنار فعالیت های برجسته ی علمی، تابستان خود را وقف روستاهای محروم کرده اند تا بتوانند خدمتی به مردم رسانده و گره ای از کار آن ها بگشایند.

این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده

اعزام ۲ گروه جهادی بسیج دانشجویی گرگان به مناطق محروم

مریم حسینی سرپرست گروه جهادی طهورای بسیج دانشجویی گرگان ، گفت: دانشجویان بسیجی شهرستان گرگان عصر روز گذشته در قالب دو گروه جهادی خواهر «طهورا ۱» و «طهورا ۲» به روستاهای محروم زندان چال و کفش محله اعزام شدند.

سرپرست گروه جهادی طهورای بسیج دانشجویی گرگان معضل عمده روستاهای مقصد را مربوط به حوزه فرهنگ دانست و افزود: با توجه به نیازهایی که این روستاها در حوزه فرهنگ دارند و همچنین با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری بر اهمیت موضوع فرهنگ، برپایی کارگاه افزایش جمعیت و پیشگیری از اعتیاد را برنامه‌ریزی کردیم.

این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده

بسیاری از محرومیت‌های کشور ناشی از عدم «مدیریت جهادی» است/کادرسازی در «طرح ولایت» خلاهای مدیریتی کشور را پر می‌کند

 علی لشکربلوکی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان گلستان عصر دیروز در اختتامیه ششمین دوره طرح ولایت استان گلستان، دانش پژوهان این طرح را نخبگان جامعه خطاب کرد و گفت: مقام معظم رهبری دانشجویان را افسران جنگ نرم نامیدند؛ که قطعا این ابلاغی فرمایشی نیست. جنگ نرم تعارف نیست و شما دانشجویان باید در جایگاه خود تکلیف خود را بشناسید و برای مقابله با این جنگ به ایفای نقش بپردازید.

 

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی گلستان به کار خود پایان داد

ششمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی استان گلستان با شرکت ۲۵۰ دانشجوی بسیجی دختر و ۱۰۰ دانشجوی بسیجی پسر، پس از ۱۰ روز، دیشب به کار خود پایان داد.

کانون طرح ولایت استان گلستان متشکل از چهار کمیته دانشجویی، آموزش، پشتیبانی و فرهنگی بود که دانشجویان مسئولیت آن را بر عهده داشتند که در اختتامیه طرح با اهدای جوایزی از سوی سازمان بسیج دانشجویی استان تجلیل شدند.

این مطلب ۱۶۷ بار خوانده شده

بسیج دانشجویی یک بازدارنده قوی در جنگ نرم است

علی لشکربلوکی روز گذشته در بازدید از طرح ولایت استانی دانشجویان پسر گلستان که در دبیرستان نمونه امام علی(ع) شهر گرگان در حال برگزاری است، با برشمردن ماموریت های اساسی بسیج دانشجویی مبنی بر ترویج اسلام ناب محمدی و حفظ اصول نه شرقی نه غربی بیان داشت: این ماموریت ها شناخت می خواهد که اهداف و ملزومات آن در دوره طرح ولایت آموزش داده می شود.

وی تصریح کرد: دانشجویان پس از اتمام این طرح باید مفاهیم بصیرتی و اخلاقی و تربیتی را در دانشگاه گسترش دهند و به عنوان مربی باید ده ها نفر را شناسایی و در عرصه جنگ نرم جذب کنند.

این مطلب ۱۷۵ بار خوانده شده

دانشجویان طرح ولایت گلستان با شهدای گمنام تجدید پیمان می‌کنند

۳۵۰ دانشجوی شرکت‌کننده در طرح ولایت بسیج دانشجویی استان گلستان امشب با حضور در تپه نورالشهدای شهر گرگان با شهدای گمنام تجدید پیمان می‌کنند.

لازم به ذکر است، در این مراسم که با قرائت زیارت عاشورا نیز همراه است، مهدی فاطمی نژاد از اساتید حوزه و دانشگاه سخنرانی خواهد کرد./دانشجو

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی مبارزه مستمر تا پیروزی نهایی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از دانشجو ، علی لشکربلوکی مسئول سازمان بسیج دانشجویی گلستان، بیان داشت: حدود یک ماه است رژیم صهیونیستی بر اساس اشتباهات محاسباتی و توهمات باطلی که برای خود ایجاد کرده جنگ نابرابر علیه غزه را شروع کرده است.

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

دانشجويان انقلابي در صورت نياز جانانه به دفاع از مسلمانان مظلوم و حرم اهل بيت (ع) خواهند پرداخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از روابط عمومي سازمان بسيج دانشجويي در اين بيانيه آمده است:

چندي است گروهكي تروريستي موسوم به داعش به قتل و غارت اموال مسلمين پرداخته و در بلاد مسلمين فتنه انگيزي مي كند، گروهكي كه هدف خود را تشكيل دولتي اسلامي (!) در عراق و شام اعلام كرده بود، حالا براي تحقق طرح خود مي خواهد در مناطقي از عراق جوي خون به راه اندازد.

صفحات