این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده

به پيروي از بيان رهبري از اين پس رژيم صهيونيستي را رژيم كودك كش بناميد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از  پايگاه اينترنتي بسيج، بسيج دانش آموزي در پي جنايات وحشيانه رژيم صهيونيستي بيانيه اي را صادر كرد. 

در اين بيانيه آمده است: «آخرين پرده از جنايات ضد بشري اسراييل با كشتن كودكان و دانش‌آموزان و بمباران مدارس در مقابل چشم جهانيان نمايان شد.

این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده

دعوت از جامعه دانش آموزی و فرهنگیان استان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، سرهنگ جواد فراهی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی ، گفت : در پی شکست پی در پی نظامی در نبرد های۳۳ روزه و۲۲ روزه و همچنین به دنبال آن منزوی و مفقود شدن صهیونیسم اشغالگردر جهان سیاست و ارتباطات بین الملل ، منجر به انتقام و کینه توزی اسرائیل خون آشام نسبت به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین خصوصا باریکه غزه گردید که با حمایت استکبار غرب بیش از۱۷روز همچنان در پی قتل و غارت مسلمین است و روی بسیاری از دیکتاتوری ها ووحشی های تاریخ را سفید نموده است ومتاسفانه عالی ترین مقام سازمان ملل متحد هم طرفدار ظالم شده واین کینه و دشمنی حاکی از عمق فاجعه دارد.

این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده

فعالیت ۷ هزار نفر-روز دانش آموز در طرح هجرت ۳ در گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، جواد فراهی امروز در مراسم افتتاحیه طرح هجرت۳ بسیج دانش آموزی در دبیرستان ملاصدرا گرگان اظهار کرد: اجرای طرح هجرت ۳ از امروز در همه شهرستان های استان گلستان آغاز شده است.

وی افزود: در این طرح آموزش های فرهنگی مانند قرآن و احکام، خیاطی و گلدوزی و دیگر رشته ها به  دانش آموزان و جوانان داده می‌شود.

مسئول سازمان بسج دانش آموزی گلستان تصریح کرد: اردوهای جهادی هجرت ۳ با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان, کمک به سازندگی و محرومیت زدایی، حرفه آموزی و مرمت و زیبا سازی مدارس اجرا می‌شود.

این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده

هدف از سازندگی در بسیج دانش آموزی خود سازی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، جواد فراهی  در همایش فرمانده هان حوزه و تجلیل از فعالان" طرح هجرت۳"بسیج دانش آموزری استان گلستان با اشاره به اینکه اکثر برنامه های سال ۹۲ به پایان رسیده است ‏،گفت:تنها بخشی از برنامه اعزام دانش آموزان به  میدان تیر باقی مانده که در اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.

فراهی در ادامه خاطر نشان کرد: امروز باید بسیج برای جوانان و نوجوانان بستر سازی کند و این سربازان مملکت را برای سکانداری و خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی آماده سازد.

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

بیش از هشت هزار نفر دانش آموز به راهیان نور امسال اعزام شده اند

در همایش مشترک سرمربیان و سرگروه های آمادگی دفاعی استان گلستان جواد فراهی مسئول سازمان بسیج دانش آموزان گفت:کتاب آمادگی دفاعی با رویکرد فضای جنگ نرم برای دانش آموزان سال هشتم و یا سوم راهنمایی و سال دوم دبیرستان طراحی شده است .

درس آمادگی دفاعی از سال ۹۲ به موضوعات جنگ فرهنگی و نرم،جایگاه بسیج و دفاع مقدس  اهمیت بیشتری می دهد

این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده

برگزاری کارگاه آموزشی صالحین بسیج دانش آموزی گلستان

سیدمجتبی کریمی گفت:این کارگاه ۲روزه با حضور معلمین برادر سرگروه های صالحین بسیج دانش آموزی در تاریخ۱۸ و۱۹ دی ماه برگزار گردیدومعلمین باروش حلقه داری وجذب به صورت کارگاه علمی آشنا شدند.

مدیریت تعلیم وتربیت سازمان بسیج دانش آموزی استان افزود:کارگاه عملی سرگروه های صالحین خواهر نیزدرروزهای پنج شنبه وجمعه ۲۶ و۲۷ ماه جاری در اردوگاه شیرآباد صالحین برگزار می گردد.

شایان ذکر است این کارگاه با تعدادبیش از۵۰۰نفر و با همکاری معاونت تعلیم وتربیت بسیج سپاه نینوا واداره کل آموزش وپرورش برگزار می گردد

این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

اعزام دانش آموزان نخبه گلستانی به سرزمین وحی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از کلاس بیست ، دانش آموزان بسیجی کشور درقالب یک کاروان ۱۰۹نفره عازم سرزمین وحی می شوند.

این زائران که متشکل از دانش آموزان نخبه بسیجی سراسر کشور هستند،درتاریخ۹۲/۱۲/۷از فرودگاه مهرآبادتهران جهت انجام مناسک حج عمره مفرده  به سرزمین نوراعزام می شوند.

گفتنی است از استان گلستان  ۳نفرازشهرستان های مینودشت،گنبد وآزادشهردر این کاروان حضور خواهند داشت.

این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده

جهاد در راه خدا تنها با اسلحه میسر نیست /جهاد در راه خدا بهترین تجارت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، در مراسم بزرگداشت شهید احمد رضا عباسی و شهیده سید طاهره هاشمی و يادواره ۴۲۸ شهید دانش آموز استان گلستان که در جمع بیش از ۳۰۰نوجوانان عاشورایی از شهرستان های علی اباد کتول ،آق قلا،گمیشان ،بندر ترکمن ،بندرگز،کردکوی و گرگان برگزار شد ،فرمانده سپاه نینوا استان گلستان افزود:مراسم گرامی داشت شهدای دانش آموزی چراغ هدایتی است به منظور اثر بخشی فرهنگ شهدا و ایثارگران و اندیشه بر اینکه چه عاملی باعث شد که غول های استکباربا تمام تجهیزات نظامی  بعد از هشت سال از جنگ دست بکشند .

آیا شهید فهمیده ها دست نیافتنی هستند ؟

این مطلب ۱۳۸ بار خوانده شده

گراميداشت ياد ۴۲۸ دانش آموز شهيد گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، این اجتماع گسترده با حضور دانش آموزان در حسینه غدیر سپاه نینوا گرگان برگزار شد و عزاداران به یاد ۴۲۸ دانش آموز شهید گلستان و همچنین شهیدان نوجوان کربلا بر سرو سینه زدند.
سردار بابایی فرمانده سپاه نینوای گلستان در این مراسم گفت : وظیفه امروز دانش آموزان در برابر تهاجم فرهنگی بصیرت و هوشیاری است.
وی از دانش آموزان خواست آرمانهای شهیدان گرانقدر را الگوی خود قرار دهند.

این مطلب ۱۵۵ بار خوانده شده

گزارش تصويري از سفر راهيان نور دانش آموزان گميشان

.

 

 

صفحات