این مطلب ۱۸۲ بار خوانده شده

گزارش تصویری / اردوی زیارتی خادمین شهدا به مشهد مقدس

.

.

.

این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده

اردوی زیارتی خادمین شهدا به مشهد مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، مسئول کمیته خادمین سپاه نینوا گلستان گفت: نقش خادمین  در سفر راهیان نور بسیار ارزشمند است و عنوان خادم را داشتن لیاقت می خواهد که نصیب هر کسی نمی شود.

وی با اشاره به اینکه در فروردین سال ۱۳۹۳ از بین ۲۵۰ نفر ۱۸ نفر خادم خواهر را شناسایی کردیم و به اردوگاه شهید باکری اعزام نموده ایم، تصریح کرد : در اردوگاه شاهد تلاش بی وقفه خادمین بودیم که تمام تلاش خود را می کردند که زائرین نهایت استفاده را از فضای معنوی راهیان نور ببرند و ما هم جهت تشویق خادمین شهدا سفر ۴ روزه مشهد را برای خواهران تدارک دادیم و این بزرگواران به این سفر اعزام شدند.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

بیش از ۱۸ هزار گلستانی به راهیان نور اعزام شدند / فرهنگ ایستادگی باید به جوانان منتقل شود

حسین کریمی‎اول جانشین سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه عزت و اقتدار امروز ما به برکت خون شهدا است ، اظهار کرد: در زمان دفاع مقدس بهترین فرزندان ملت ایران برای دفاع از آرمانها تا پای جان ایستادند.

فرهنگ ایستادگی باید به جوانان منتقل شود

وی درادامه با تاکید بر اینکه اگر بتوانیم فرهنگ ایستادگی را به درستی به جوانان منتقل کنیم انقلاب را بیمه کرده ایم ، افزود: راهیان نور بهترین مسیری برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان به شکلی کاملا طبیعی و زنده است.

این مطلب ۱۹۲ بار خوانده شده

گزارش تصویری / اعزام ۱۲۰ نفر از مددجویان زندان گرگان به سرزمین نور

امروز به همت ستاد راهیان نور گرگان ۱۲۰ نفر از مددجویان اداره ی زندان گرگان به سرزمین نور اعزام شدند.

 

 

این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده

اعزام بیش از ۲۰ هزار گلستانی به اردوی راهیان نور

حسین کریمی‎اول جانشین سپاه نینوا در گرگان اظهار داشت: از ۱۴ اسفندماه سال جاری تا این لحظه بالغ بر ۷ هزار دانش‎آموز، ۲ هزار نفر از بسیج محلات و بیش از ۳ هزار نفر از بسیج دانشجویی گلستان به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

وی از پیش‎بینی اعزام ۱۰ هزار نفر از بسیجیان محلات استان به کاروان راهیان نور خبر داد و تصریح کرد: با توجه به مشکلات اعتباری که در این زمینه وجود دارد با پشتیبانی عمومی این رقم محقق خواهد شد.

جشنواره «رهاورد سرزمین نور» در مجتمع اردویی شهید باکری گلستان برگزار می‎شود

این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده

۱۵ هزار زائر گلستانی به کربلای ایران اعزام می شوند

حسن کریمی اول جانشین سپاه نینوا استان گلستان و مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان با تاکید بر اینکه برای درک بهتر راهیان نور ، ما باید فلسفه وجودی این اقدام بزرگ فرهنگی را بدانیم، اظهار داشت : همه کسانی که در مسیر انقلاب هستند باید بدانند که در دفاع مقدس و تاریخ انقلاب اسلامی ایثارگری ها و از خودگذشتگی های انجام شده که امروز ما بعد از ۳۵ سال در مقابل همه هجمه های دشمن ایستاده ایم .

این مطلب ۲۰۸ بار خوانده شده

اعزام رایگان طلاب و مداحان به راهیان نور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، ستاد فرهنگی راهیان نور استان گلستان در نظر دارد با توجه به آغاز اعزام کاروان راهیان نور استان گلستان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس(کربلای ایران)از مداحان و طلاب علاقمند گلستانی به امورات فرهنگی در جهت پیگیری این امورات به صورت رایگان ثبت نام به عمل می آورد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با تلفن ۰۹۱۱۱۷۰۲۳۸۹ آقای تربتی نژاد تماس حاصل نمائید.

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

آشنایی جوانان با بستر فکری شهدا از ویژگی های راهیان نور است

دکتر حسین کریمی اول جانشین فرمانده سپاه نینوا  و دبیر قرارگاه راهیان نور استان گلستان در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت:در مجموعه روند انقلاب اسلامی باید رشادت ها و ایثارگری های که در عرصه های مختلف ایجاد شده را به نسل جوان انتقال داد.

دفاع مقدس اسوه ای از رشادت مردم ایران بود

جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تاکید بر اینکه  دفاع مقدس اسوه ای از رشادت مردم ایران بود ،افزود:دشمن در هشت سال دفاع مقدس به هیچ یک از اهداف خود  نرسید و این را مدیون رشادت های جوانان با بصیرت است .

این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده

راهیان نور یک مؤلفه فرهنگی ماندگار در کشور است

علی‎اصغر طهماسبی بعد از ظهر امروز در جمع اعضای ستاد راهیان نور استان گلستان اظهار داشت: اردوهای راهیان نور در راستای تحکیم مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و فلسفه اعزام این کاروان‎ها آشنایی دانش‎آموزان، دانشجویان و در کل نسل جوان ما با دلاوری‎های رزمندگان اسلام در جبهه‎های حق علیه باطل است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در سالروز عملیات کربلای پنج، شب‎های این عملیات را به شب‎های قدر این انقلاب تشبیه کردند و فرمودند دفاع مقدس هیچ‌گاه از ذهن ملت حذف نخواهد شد.

این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده

سردار فضلی : راهیان نور یک حج بصیرتی است

سردار علی فضلی جانشين سازمان بسيج مستضعفين در جلسه ستاد راهیان نور استان گلستان که در سالن استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بسیج در موضوعات مختلف توفیق سربازی ولی امر مسلمین را دارد و راهیان نور یکی از زوایای توفیقاتی است که در عملیات مشترک با همه مسئولان و دستگاه های  نظام دولت، مجلس، قوه قضایی و نیروهای مسلح به آن دست یافته ایم.

وی با اشاره به اینکه امروز راهیان نور یک حج بصیرتی است تصریح کرد: مسئولان زمینه و بستر عزیمت همه اقشار جامعه اساتید، دانشجویان، دانش اموزان، متخصصین و ... را فراهم سازند تا این امر مورد توجه جدی همه قرار گیرد.

صفحات