این مطلب ۱۴۹ بار خوانده شده

القای تفکر اقتصاد مقاومتی یک تدبیر هوشمندانه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سلمان گرزین مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرگان در مصاحبه با خبرنگار بسیج به مناسبت هفته بسیج سازندگی اظهار کرد :اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست، یک واقعیت اقتصادی است، اقتصاد مقاومتی یک بحث کاربردی است و شاخص‌های آن ریشه در عمل دارد.
وی درادامه افزود :القای تفکر اقتصاد مقاومتی یک تدبیر هوشمندانه است تا مدیران ارشد اقتصادی را از غفلت ایجادشده در بخش اقتصادی برهاند و رشد و توسعه و شکوفایی و تولید ملی و قطع وابستگی اقتصادی را حتی در سخت‌ترین تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان به بار بیاورد.

این مطلب ۱۵۶ بار خوانده شده

ایجاد بیش از ۳ هزار شغل با ارائه تهسیلات اقتصاد مقاومتی در گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سردار رحمت الله صادقی صادقلو پیش از ظهر امروز درآیین  افتتاح متمرکز پروژه محرومیت‎زدایی بسیج سازندگی استان گلستان اظهار کرد: ۴۳ میلیارد تومان اعتباری بود که بسیج سازندگی از ابتدای ابلاغ سیاست‎های اقتصاد مقاومتی در استان گلستان برای پروژه‎های اقتصادی ارائه کرده است.

این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده

آغاز طرح کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار علی آباد کتول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛ سرهنگ حسن ملک حسینی، رئیس بسیج سازندگی گلستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار خبرگزاری شبستان در علی آباد کتول گفت: در راستای ادامه فعالیت های اقتصاد مقاومتی، فعالیتی که اخیرا بسیج سازندگی ورود پیدا کرده است، کاشت نهال در اراضی شیبدار است.

وی افزود:طی سال ۱۳۹۴ بیش از یک هزارو ۳۰۰ هکتار از عرصه های شیب دار استان در اختیار این سازمان قرار گرفته است تا با توجه به موقعیت مکانی عرصه به کشت گردو،زیتون، بادام و سیب درختی بپردازیم.

این مطلب ۱۲۵ بار خوانده شده

‌افتتاح‌ ۴۵۳۵ پروژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی سپاه در سیستان و بلوچستان‌

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛ با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسدار‌ان صبح امروز افتتاح متمرکز یک هزار و ۲۳۵ طرح و پروژه محرومیت‌زدایی در سطح سیستان و بلوچستان ‌آغاز شد.

‌‌سردار امان‌الله گشتاسبی جانشین قرارگاه قدس سپاه در تشریح جز‌ئیات این پروژه‌ها گفت: ‌این پروژه‌ها شا‌مل یک هزار و ۲۳۵ ‌عنوان برنامه عمرانی، مردم‌یاری، اشتغالزایی، کشاورزی و ... است که امروز در سیستان و بلوچستان ‌مورد بهره‌برداری قرار ‌گرفت.

این مطلب ۱۴۱ بار خوانده شده

اجرای ۱۴۰۰ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، حسن ملک‎حسینی ظهر امروز در نشست خبری با تبریک ایام‎الله دهه‌فجر اظهار کرد: پروژه‎های اقتصاد مقاومتی از طریق منابع مردمی و تسهیلات بسیج و سپاه به میزان ۱۷۰ میلیارد ریال در استان اجرا شد.

وی تصریح کرد: در بخش محرومیت‎زدایی، سازندگی و عمرانی ۱۹۶ پروژه تکمیل و تحویل داده شد که این پروژه‌‎ها در قالب خانه عالم، مسجد، غسالخانه، مصلی، خانه بهداشت، کتابخانه، فضای ورزشی، سرویس بهداشتی، جاده بین مزارع، گابیون‎بندی و ... بوده است.

این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده

همایش شکوه هجرت با موضوع " اقتصاد مقاومتی" در گلستان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، به همت سازمان بسیج سازندگی استان گلستان همایش شکوه هجرت با موضوع " اقتصاد مقاومتی" ساعت ۸/۳۰ صبح فردا با حضور دکتر نبی استاد دانشگاه و از فعالین اقتصاد مقاومتی در کانون طه گرگان و با شرکت جمع کثیری از سرگروه‌های جهادی و فعالین اقتصاد مقاومتی و گروه های محرومیت زدایی برگزار می‌شود.


لازم به ذکر است: در این همایش از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی ، سازندگی ، اردو های هجرت وگروه‌های فعال در محرومیت زدایی تجلیل خواهند شد.

این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده

۳۲۴۵ پروژه محرومیت‌زدایی توسط نیروی زمینی سپاه به بهره‌برداری رسیده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از سپاه نیوز؛سردار حزنی فرمانده قرارگاه سازندگی کوثر سپاه با ارائه گزارشی از عملکرد سپاه در رفع محرومیت مناطق مرزی، گفت: وقتی نیاز مناطق محروم روز به روز جدی‌تر شد و امکانات و ظرفیت‌های ارگان‌های اجرایی حداقلی بود سپاه به میدان آمد تا این روزنه‌های نفوذپذیر گسترش پیدا نکند و دشمنان به مقاصد شوم خودشان نرسند.

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده

گزارش تصویری / طرح توزیع جوجه نیمچه در آق قلا

.

.

.

این مطلب ۱۶۳ بار خوانده شده

بیش از ۲۵۰شغل اقتصاد مقاومتی در شهرستان گرگان حمایت و ایجاد شد

سید تقی میر اکبری مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه گرگان  در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت:از سال گذشته پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص عرصه اقتصاد مقاومتی  کار خود را آغاز کردیم .

میر اکبری با اشاره به اینکه یکی از ماموریت های اقتصاد مقاومتی تولید طیور بومی است افزود :در این عرصه از آبان ۹۱ شروع به کار کردیم و بیش از ۲۱ هزار جوجه بین مردم و روستا های شهر گرگان توزیع شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در دیگر اقدام اقتصاد مقاومتی ۲۲ استخر ماهی تا کنون راه انداز شده  و بچه ماهی به خصوص گرمابی بین علاقه مندان اشتغال در این طرح توزیع شده است

این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده

آغاز توزیع ۲۰ هزار جوجه محلی در گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، علی بیانی صبح امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار داشت: ۲۷ دوره توزیع جوجه ۴۵ روز بومی محلی در استان با توزیع ۷ هزار و ۵۰۰ جوجه نیمچه در شهرستان‎های گرگان، کردکوی، بندر ترکمن، آق‌قلا و رامیان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۱ بیش از ۶۰۰ هزار جوجه محلی در سطح استان توزیع شده است، افزود: در چند روز آینده نیز ۱۳ هزار جوجه محلی در شهرستان‎ها از جمله گالیکش و گنبدکاووس توزیع می‎شود.

صفحات