این مطلب ۱۳۲ بار خوانده شده

استقبال اصحاب رسانه گلستان از جشنواره شهدای غواص و مدافع حرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛ محمد رعیت صبح امروز در گفتگو خبری با اصحاب رسانه استان گلستان در خصوص جشنواره رسانه ای شهدای غواص و مدافعان حرم استان گلستان گفت: تاریخ تولید آثار جشنواره رسانه‎ای شهدای غواص و خط شکن از بهمن ماه سال ۱۳۹۳ همزمان با شهادت شهید حتم‎لو در نظر گرفته شد و اصحاب رسانه استان گلستان  می‎توانستندتا ۲۳ مهرماه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

مقابله با ‏جنگ نرم دشمن اصلی ترین وظیفه رسانه هاست / استقبال خوب خبرنگاران از اولین دوره خبرنگاری بسیج رسانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ علی محمد جعفری مسئول بسیج رسانه استان گلستان در حاشیه برگزاری اولین دوره خبرنگاری بسیج رسانه گلستان با اشاره به اهمیت اخلاق رسانه ای تاکید کرد: این مهم در راس فعالیت های بسیج رسانه استان گلستان قرار دارد و تاکنون نیز دوره های آموزشی اخلاق رسانه به طور مرتب در حلقه صالحین برگزار شده است.

این مطلب ۱۱۳ بار خوانده شده

صهیونیست‎ها و افراطیون مسیحی برای فشار بر جهان اسلام متحد شدند / دست رسانه‎ای غرب باید محدود شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور عصر امروز در جلسه دیدار اعضای شورای بسیج رسانه استان گلستان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان اظهار کرد: امروز در این جمع به این نتیجه رسیدم که اهالی رسانه استان گلستان فارغ از تمام جناح‎ها و قومیت‎های مختلف دغدغه نظام و انقلاب و عظمت اسلام و استان خودشان را دارند.

وی ادامه داد: این قابل احترام و قابل توجه است و ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم و این در حالی است که در کلان‎شهرها این جناح‎بندی‎ها انسان‎ها را در خود غرق می‎کند.

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

اولین دوره آموزش خبرنگاری بسیج رسانه گلستان به روایت تصویر

اولین دوره آموزش خبرنگاری و روزنامه نگاری بسیج رسانه استان گلستان ، عصر امروز با حضور بیش از ۸۰ خبرنگار و مدیر مسئول رسانه های استان در دانشگاه امام حسین (ع) گرگان به کار خود پایان داد .

IMG 0010

IMG 0011

IMG 0012

این مطلب ۱۱۰ بار خوانده شده

بسیج رسانه باید عزم ملی رسانه‌ای ایجاد کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام احمد سالک در همایش رسانه و مقاومت که توسط بسیج رسانه استان گلستان در گرگان برگزار شد اظهار داشت: این کار یعنی تحمل سلایق مختلف و کمک به تحقق مدیریت جهادی.

وی باور به تهاجم و جنگ فرهنگی و باور به توانایی مقابله با آن را لازمه مدیریت جهادی عنوان کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ در کشور ما مظلوم است، خاطرنشان کرد: بعضی‌ها فرهنگ را حاشیه اقتصاد و سیاست می‌دانند در حالی که اینها حاشیه فرهنگ هستند.

این مطلب ۱۰۷ بار خوانده شده

اقتصاد فعلی کشور استراحتی است/ ثروتمندان ۳۰ برابر فقرا یارانه می‌گیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از  فارس ، محمدحسن قدیری ابیانه ظهر امروز در همایش رسانه و مقاومت که با محوریت نقش رسانه‌ها در تحقق شعار سال در گرگان برگزار شد، اظهار داشت: مشکلات کشور جای دیگری است، ما فکر می‌کردیم چون نفت داریم، نیاز به کار و تلاش نداریم و این استراتژی استعمار در ایران سبب شد تا تفکر تولید ثروت به خاطر منابع نفتی متوقف شود.

وی تصریح کرد: اگر ما به شکرانه ملت، کار می‌کردیم، اکنون جزو ثروتمندترین کشورها بودیم.

این مطلب ۱۱۸ بار خوانده شده

بسته‎های حمایتی در دستورکار بسیج رسانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از  فارس ،قاسم کشمیری امشب در نشست هم‎اندیشی بسیج رسانه با مدیران مسئول نشریات گلستان اظهار داشت: بسته‎های حمایتی در تولید محتوا، مقالات، کادرسازی و تربیت نیروی متخصص در دستور کار بسیج رسانه است.

وی در خصوص طرح توسعه و تقویت بسیج رسانه، بیان داشت: این طرح به کمیسیون امنیت ملی رفته و تعداد ۲۳۸ نماینده مجلس به آن رای مثبت دادند که این مهم یکی از معدود طرح‎هایی بود که با قاطبه رای نمایندگان مواجه شد.

این مطلب ۱۲۳ بار خوانده شده

مردم تشنه کار فرهنگی هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از فارس ، قاسم کشمیری امشب در جمع خبرنگاران گلستان، اظهار داشت: کار فرهنگی با حلوا حلوا گفتن انجام نمی‎شود همه باید در این عرصه ورود کنند.

وی با بیان اینکه عزت و آبروی افراد خط قرمز است، تصریح کرد: تیترهایی که سبب تشویش اذهان عمومی شود نشانگر بی‎تقوایی است.

خبرنگار با نگاه انقلابی نداریم/ ذائقه سیاسی مردم تغییر پیدا کرده است

این مسئول افزود: ما خبرنگار داریم اما نگاه انقلابی نداریم، لذا افراد را با قضاوت ناعادلانه زیرسوال می‎بریم و این رویکرد سبب می‎شود که ارزش خبری یک رسانه تنزل پیدا کند.

این مطلب ۱۱۵ بار خوانده شده

بسیج رسانه برای ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی تلاش کند

محمدحسین بابایی در سومین جلسه شورای بسیج رسانه استان گلستان اظهار داشت: مقام معظم رهبری ۷ سال پیش مسئله ناتوی فرهنگی را مطرح کردند مقابله با ناتوی فرهنگی نیاز به یک کار قرارگاهی دارد.

وی افزود: بسیج رسانه باید به معنی قرارگاه باشد که همه جانبه نقش خودشان را در دفاع از نظام تعریف و راهکار عملیاتی داشته باشند.

بابایی با تاکید بر اینکه برای ارتقاء سطح معرفت دینی، اخلاقی و همچنین مهارت و تخصص رسانه ای وارد عمل شوید، تصریح کرد: باید در این حوزه با تلاش و برنامه ریزی  یک امکان افزوده را ایجاد کیند که در کنار آن رشد کیفی تخصصی اصحاب رسانه را داشته باشیم.

این مطلب ۱۱۸ بار خوانده شده

سومین جلسه شورای بسیج رسانه استان گلستان برگزار شد

در سومین جلسه شورای بسیج رسانه گلستان  با حضور فرمانده سپاه نینوا و اعضای شورای بسیج رسانه، در خصوص انسجام بخشی و بررسی شیوه جذب بحث و تبادل نظر شد.

رئیس شورای رسانه در این جلسه با بیان اینکه بسیج معبد است و اگر کسی وارد این حوزه می شود باید به قصد عبادت باشد، تصریح کرد: با تشکیل بسیج رسانه به دنبال این هستیم که منتصب به یک جریان سیاسی و یا یک گروه خاص نباشیم و تنها در چارچوب نظام و برای حفظ ارزش ها تلاش کنیم.

علی منصوری رضی افزود: بر همین اساس صله رحم رسانه ای را برای برون رفت از این مسئله پیش بینی کرده ایم، و در هر جلسه به دیدار یکی از مطبوعات استان خواهیم رفت.

صفحات