این مطلب ۱۸۴ بار خوانده شده

۱۵۷ راهکار پیشنهادی برای نقش‌آفرینی آموزش و پرورش در خلق حماسه اقتصادی

شعبانعلی رمضانیان، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان در خصوص نقش وزارت آموزش و پرورش در اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: بحث اقتصاد مقاومتی که این روزها در جامعه مطرح است موضوع جدیدی نیست و مقام معظم رهبری نیز تاکنون در مقاطع مختلف و سالیان متمادی است که بر این موضوع تأکید داشتند.

وی افزود:‌ اکنون با گذشت ۳۵ سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی و کسب موفقیت‌های چشمگیر در زمینه‌های مختلف علمی، سیاسی، نظامی  و غلبه بر مسائل کوچک و بزرگ،‌ متأسفانه هنوز اقتصاد کشور، اقتصادی آسیب‌پذیر و وابسته است.

این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده

شهداء موجب ماندگاری و پیروزی انقلاب اسلامی شدند

محمدرضاوطنی مدیرکل آموزش وپرورش استان گلستان در حاشيه یادواره ۱۰۹ شهیدفرهنگی استان گلستان و رونمايي از كتاب شهداء فرهنگي درمرکزتربیت معلم امام خمینی (ره) شهرستان گرگان اظهار داشت : آنچه درمکتب الهی پایداروباارزش است که با اخلاص درراه خداباشد .

وی با اشاره به این موضوع که زمانی کار ما ارزش پیدا می کندکه رنگ وبوی الهی داشته باشد، گفت : هدیه دادن جان درراه خداوندسخت است اماشهدااین کارراانجام دادندوبااین کارباعث ماندگاری وپیروزی انقلاب اسلامی شدند .

این مطلب ۱۲۳ بار خوانده شده

شهدا انصاف،راست گویی و حیاء را سرلوحه کار خود قرار دادند

سردار خسرو عروج صبح امروز در یادواره ۱۰۹ شهید فرهنگی  استان گلستان در دانشگاه امام خمینی (ره)  گرگان اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس بر اساس یک معرفت قابل دسترس از رشادت های ابی عبد الله در صحنه کربلا متجلی گشته است .

سردار عروج گفت:هشت سال دفاع مقدس تمام شد ولی افراد با بصیرت می دانند بعد از این جنگ کوچک، جنگی بزرگتر آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه دنیا با ما در جنگ تمام عیار است، افزود:شروع جنگ هشت سال دفاع مقدس زمانی شکل گرفت که تجربه از جنگ نداشتیم ولی پیروزی های بزرگی بدست آمد.

این مطلب ۱۳۰ بار خوانده شده

بيانيه سازمان بسيج فرهنگيان به مناسبت ۱۳ آبان –روزملي مبارزه با استكبارجهاني

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسيج، سازمان بسيج فرهنگيان به مناسبت روز ۱۳ آبان بيانيه اي صادر كرد كه به شرح ذيل مي باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم
سيزده آبان ماه يادآور حوادث بسيار مهمي است كه در شكل گيري ،مقاوم سازي و تداوم انقلاب اسلامي و شكست توطئه هاي پياپي آمريكا به عنوان نماد كامل امپرياليسم جهاني و نظام سلطه گر تماميت خواه ،نقش اساسي داشته است.

این مطلب ۱۸۲ بار خوانده شده

مسابقه ی وبلاگ نویسی قلم سرخ

ا ین مسابقه در دو بخش برگزار میشود:

بخش اول :بخش خاطره نویسی و مصاحبه :فرهنگیان عزیز وبلاگ نویس متیوانند به انتخاب خود،یکی از شهدا یا جانبازان فرهنگی استان خود را، در قالب مصاحبه و خاطره همراه با عکس یا دیگر مستندات شامل وصیت نامه و... معرفی نمایند.

بخش دوم:این بخش از مسابقه شامل موارد زیر می باشد.

داستان های کوتاه ، عکس و پوستر ، اشعار ، جملات کوتاه ، دل نوشته ، خاطره ، کلیپ و فیلم و..

فرهنگیان محترم می توانند برای ارسال مطالب گردآوری شده پس از ثبت نام در سایت ندای قلم،به همین سایت یا به

این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

مسابقه تیر اندازی سازمان بسیج فرهنگیان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از بسیج فرهنگیان ؛ سازمان بسیج فرهنگیان با همکاری معاونت تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس یک سری مسابقات تير اندازي با اسلحه بادي در اداره كل آموزش و پرورش گلستان برگزارنمود ، که طی ۱۰ تیم در این دوره مسابقات شرکت کردند ودر نتايج انفرادي ، عبدالمجيد يازرلو مقام اول را كسب و، يحيي پورغاز، اسماعيل شجاعي و رضا سعيدي مشتركاً با امتياز ۴۱ مقام دوم را كسب كردند.همچنين در بخش خواهران نرجس چهارنايي مقام اول انفرادي را كسب نمود.

این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده

بیانیه بسیج فرهنگیان به مناسبت روز قدس

« ممسلمانان، روز قدس را روزی بزرگ بشمارند و در تمام کشور های اسلامی تظاهرات برگزار و در مساجد این ندا را سردهند، هنگامی که یک میلیارد مسلمان فریاد برآورد،اسراییل احساس عجز و ناتوانی خواهد کرد و ترس همه وجودش را فراخواهد گرفت.»     امام خمینی «ره»

این مطلب ۱۱۸ بار خوانده شده

جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج فرهنگیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا؛ جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج فرهنگیان استان گلستان در محل دفتر معاون پژوهش ،برنامه ریزی آموزشی ومنابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا ،معاون پژوهش ،برنامه ریزی اداره کل ،و اعضاء کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص برنامه های توانمند سازی معلمین در خصوص جنگ نرم و حجاب و عفاف بحث و گفتگو گردید و راهکارهای مناسب در جهت اجرا ء توسط اعضاء مطرح شد .

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج فرهنگیان برگزار شد

در این جلسه که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا ،معاون پژوهش ،برنامه ریزی اداره کل ،و اعضاء کمیته اجرایی بسیج فرهنگیان برگزار گردیددر خصوص  برنامه های توانمند سازی معلمین در خصوص جنگ نرم و حجاب و عفاف بحث و گفتگو گردید و راهکارهای مناسب در جهت اجرا ء توسط اعضاء مطرح شد.

این مطلب ۱۲۲ بار خوانده شده

راهنماي انتخاب اصلح

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا به نقل از پايگاه اطلاع رساني بسيج ؛ امت حزب الله اینک که در معرض امتحانی و انتخابی دیگر قرار گرفته ایم، به حکم وظیفه شرعی و عقلی، ضروری است با عنایت به تمام جوانب، از بین نامزدهای مورد تایید و خدمتگزار، نیکوترین را برگزیده و با توکل به خدای سبحان، بخشی از دین خود را به خون پاک شهداء و روح بلند امام امت (ره) اداء کرده باشیم.

سازمان بسیج فرهنگیان برای هدایت و راهنمای عموم امت حزب الله در امر انتخاب اصلح مبادرت به تهیه "راهنمای انتخاب" نموده که امیدواراست مورد استقبال مردم عزیز میهن اسلامی مان  قرار گیرد.

صفحات