این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

ماهواره در درون خانه چون يابد نفوذ / مي كند انواع آفت هاي اخلاقي بروز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، هوشيار فرازمند شاعر جوان كشورمان در قطعه شعري به توصيف و بيان آثار مخرب ماهواره به عنوان ابزار امروز دشمن در جنگ با ملت مسلمان ايران پرداخته كه در كتاب "شبهاي بي قراري" توسط سازمان بسيج مداحان كشور به چاپ رسيده است.
متن اين شعر در ذيل آمده است:

ماهواره در درون خانه چون يابد نفوذ
مي كند انواع آفت هاي اخلاقي بروز

آفت بي غيرتي، بي عفتي و هرزگي
آفت بي ديني و رجّالگي، دريوزگي

چون نهادي ديش بر بام سرا و خانه ات
مي دهي بر باد، جانا غيرت مردانه ات

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

مداحان و شعرا در بیان پندیات به اقتصاد مقاومتی بپردازند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از سایت بسیج مداحان، علی‌اکبر مداحی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی موضوع بسیار گسترده ای است، افزود: مقام معظم رهبری به مداحان و شعرا توصیه کردند منبر جامع ،منبری است که در ابتدا به پند و اندرز بپردازد و یکی از موضوعات و شاخه های پندیات می تواند تبیین اقتصاد مقاومتی باشد، مثلا دعوت مردم به صرفه جویی و دوری از تجمل و تشریفات به خصوص در روزهای عید نوروز که اقشار مختلف ممکن است بیشتر به دنبال تشریفات غیر ضروری بروند.

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

برنامه های مداحان بسیجی در هفته دفاع مقدس

ذاکری مدیر فرهنگی سازمان بسیج مداحان در رابطه با برنامه های هفته دفاع مقدس این سازمان گفت: اولین برنامه ما غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام واقع در حسینیه شهدای بسیج در ۳۰ شهریور ماه می باشد. در این برنامه مراسم زیارت عاشورا و مرثیه سرایی نیز اجرا می گردد.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه های سازمان می توان به عیادت و بازدید مداحان پیشکسوت و نامدار از آسایشگاه های جانبازان اشاره کرد که به رسم هر ساله در این هفته اجرا خواهد شد. مداحان و مسئولین سازمان بسیج مداحان نیز در هفته دفاع مقدس با تعدادی از خانواده های شهدا دیدار خواهند داشت.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

رمز موفقیت جشن زیر سایه خورشید در جوان‎گرایی است

محمدحسین کبیر در جمع مداحان استان گلستان اظهار داشت: با توجه به اینکه دشمن از طریق ماهواره‎ها و ابزارهای ضدفرهنگی خوارک مسموم به جامعه خصوصا قشر جوان تزریق می‎کند باید فضایی در جامعه فراهم شود که جوانان در آن به رشد و کمال برسند.

حضور پررنگ جوانان در برنامه‎های فرهنگی نشانگر موفقیت آنهاست

وی حضور پررنگ جوانان را در برنامه‎های فرهنگی نشانگر موفقیت آن دانست و تصریح کرد: اشاعه فرهنگ دینی و شعائر اسلامی باید نسل به نسل بسط و گسترش پیدا کند و ریشه دواندن این ارزش‎ها سبب می‎شود تا جامعه از بسیاری آسیب‎های اجتماعی مصون بماند.

این مطلب ۱۸۶ بار خوانده شده

گزارش تصویری / برگزاری مراسم عزاداری شام غریبان شهادت حضرت زهرا (س)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از روابط عمومی کانون بسیج مداحان سپاه نینوا مراسم عزاداری به مناسبت شام غریبان شهادت حضرت زهرا (س)در مسجد امام رضا (ع)شهرستان گرگان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه بندر ترکمن با حضور جمع کثیری از مداحان و پیر غلامان و ذاکرین اهل بیت گرگان برگزار شد.