این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده

قهرمانان رشته های شنا، جودو و ووشوی بسیج معرفی شدند

جشنواره مسابقات قهرمانی کشور شنا ، جودو و ووشوی خواهران بسیج در سمنان با معرفي تيم هاي برتر به پايان رسيد. 

جشنواره مسابقات قهرمانی کشور شنا ، جودو و ووشوی خواهران بسیج گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و یادواره شهیده سیده طاهره هاشمی از ۱۷ مهر به مدت دو روز به میزبانی سپاه قائم آل محمد سمنان با حضور ۳۳۰ ورزشکار برگزار شد .

در رشته جودو که به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد به ترتیب تیم های سپاه انصارالحسین ع همدان ، سپاه حضرت ابوالفضل ع لرستان ، سپاه محمد رسول الله ص تهران بزرگ مقام اول تا سوم تیمی را کسب نمودند

این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده

بسیج نقش زیادی در موفقیتم داشت

فرهاد قائمی یکی از ستاره های تیم ملی والیبال است که توسط ولاسکو به والیبال ایران معرفی شد. او یکی از ورزشکارانی بود که در همایش مرام و اخلاق پهلوانی که از سوی سازمان بسیج ورزشکاران برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت. ملی پوش والیبال ایران که از دوران راهنمایی عضو پایگاه بسیج محلشان در شهرستان گنبد است نقش بسیج را در موفقیتش غیرقابل انکار می داند . او در گفت و گو با خبرگزاری بسیج درباره انتخابش به عنوان یکی از ورزشکاران با اخلاق و همچنین جایگاه منش پهلوانی در ورزش صحبت کرده است.

این مطلب ۹۷ بار خوانده شده

با میل خودم مقابل رقیب اسرائیلی حاضر نشدم تا پاسدار خون شهدا باشم

علیرضا کریمی ۱۹ ساله؛ دانشجوی رشته تربیت بدنی کرج است که از ۴ سالگی به عرصه کشتی وارد شده و تاکنون مقامها و مدالهای زیادی را در این رشته کسب کرده است.

علیرضا کریمی ۱۹ ساله؛ دانشجوی رشته تربیت بدنی کرج است که از ۴ سالگی به عرصه کشتی وارد شده و تاکنون مقامها و مدالهای زیادی را در این رشته کسب کرده است.
 وی دارای ۳ مدال آسیایی کشتی جوانان و نوجوانان ، یک مدال نقره جهانی ، یک مدال نقره و یک مدال برنز بین المللی، ۳ مدال کشوری نونهالان و نوجوانان، مقام سوم در مسابقات جام تختی و مدالهای زیادی در کشتی نونهالان و نوجوانان استانی است.

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده

همايش روز قشر بسيج ورزشكاران استان گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ دراين همايش كه مدير كل اداره ورزش و جوانان استان و جمعي از ورزشكاران و پيشكسوتان استان گلستان حضور داشتند حجت الاسلام طاهري از اساتيد اخلاق حوزه علميه امام صادق عليه السلام گرگان گفت : فرهنگ جوانمردي و پهلواني بايد در جامعه نهادينه شود و ورزشكاران ما بايد خوي پهلواني را در خود پرورش دهند تا اسير غرور و تكبر نشوند.

در پايان اين مراسم از تعدادي از ورزشكاران و  پيشكسوتان عرصه ورزش تقدير و تشكر بعمل آمد.

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

تجليل از ورزشكاران جوانمرد، حاميان ملت فلسطين

سازمان بسيج ورزشكاران سيزدهمين همايش تجليل از ورزشكاران جوانمرد، حاميان ملت مظلوم فلسطين را روز يكشنبه هفته آينده در سالن همايش هاي صدا و سيما برگزار مي كند. اين گردهمايي به منظور تجليل از ورزشكاراني است كه به نشانه حمايت از مسلمانان فلسطيني از رويارويي با ورزشكاران رژيم صهيونيستي خودداري كردند. در همايش امسال علاوه بر ورزشكاران كشورمان از پنج ورزشكاران لبناني كه در رقابت هاي بين المللي حاضر به مسابقه با نمايندگان رژيم اشغالگر قدس نشدند، تجليل مي شود.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

تقدیر از قهرمان سنگنوردی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، مهندس پاشا به منزل این قهرمان خوب رفته و از این قهرمان و خانواده اش تقدیر و تشکر نمود و عنوان کرد: قهرمانی این ورزشکار آن هم از منطقه محروم به همه ثابت کرد که همت، غیرت و استعداد حرف اول را می زند.

 وی ابراز خرسندی کرد که ورزشکاری از منطقه محروم با حداقل امکانات توانست پرچم خوش رنگ جمهوری اسلامی ایران را در میان بین الملل به اهتزاز در آورد.

این مطلب ۱۷۵ بار خوانده شده

برگزاري اولين همايش مجمع استاني بسيج ورزشكاران گلستان

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ، دراین دیدار که جمعی از مدیران هیئت های ورزشی استان ، اعضای شوراهای بسیج ورزشکاران در سراسر استان  و نیز مدیر کل محترم امور ورزش و جوانان استان حضور داشتند سردار بابایی فرمانده سپاه نینوا به نقش ارزنده بسیج ورزشکاران در ایجاد فضایی معنوی در بین ورزشکاران و پرورش سفیرانی از جنس اسلام  وآرمان خواه اندیشه های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری اشاره و افزودند : باید روحیه بسیجی را در بین ورزشکاران تقویت کنیم و بدانیم که نه دولت و نه مجلس و نه هیچ دستگاه دیگری حافظ این نظام نیست بلکه این بسیج است که از انقلاب اسلامی دفاع می کند.