این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده

فعالیت ۶۰ هیئت قرآنی کانون بسیج پیشکسوتان در گلستان

یحیی خوش‎طینت عصر امروز در همایش تشکل‎های قرآنی بانوان بازنشسته نیروهای مسلح استان گلستان در گرگان اظهار داشت: هر هیئت قرآنی کانون بسیج پیشکسوتان گلستان متشکل از ۲۰ نفر است که در راستای ترویج فرهنگ قرآنی فعالیت می‎کنند.

وی با بیان اینکه پیشکسوتان عرصه جهاد باید در همه عرصه‎ها حضور موثر و فعال داشته باشند، تصریح کرد: بسیج پیشکسوتان نیروهای مسلح با رویکرد وحدت و هم‎افزایی شکل گرفته است و این همبستگی در راستای ارتقاء زندگی، حفظ و صیانت از نظام اسلامی است.

این مطلب ۱۸۴ بار خوانده شده

برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی بسیج پیشکسوتان شهرستان رامیان+تصاویر‎

به گزارش خبرنگار بسیج از رامیان ، این مسابقات با حضور ۲۰ نفر از پاسداران بازنشسته شهر رامیان برگزار شد.
 نعمت الله بای، حسن قاسمی ،قنبر سعیدی به ترتیب با کسب امتیاز ۸۷ ، ۷۱ و۶۴ نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات شهرستانی شدند.
گفتنی است ، نفرات برتر اول تا سوم به دوره دوم مسابقات استانی معرفی شدند.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

خلق حماسه اقتصادی تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی است

به گزارش خبرنگار بسیج از کردکوی مراسم بزرگداشت پیشکسوتان و رزمندگان در روز بسیج قشر سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه نینوا استان گلستان ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، الیاسی فرماندار کردکوی، مسئولین شهرستانی و رزمندگان پیشکسوت، پرافتخار و غیورمرد کردکوی در سالن همایشات کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

این مطلب ۱۸۴ بار خوانده شده

مراسم گرامیداشت روز بسیج پیشکسوتان در شهرستان گنبد کاووس برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج از گنبد به همت کانون بسیج پیشکسوتان شهرستان گنبد مراسم گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان جهاد و شهادت به مناسبت شهادت سرداران فلاحی،فکوری،نامجو،کلاهدوز و جهان آرا که به نام روز بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت  با حضور اعضای بسیج پیشکسوتان (سپاه ،ارتش ،بسیج و نیروی انتظامی)برگزارشد.

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

بزرگداشت روز قشر پیشکسوتان بسیج جهاد و شهادت در آزادشهر

به گزارش خبرنگار بسیج از آزادشهر ، سرهنگ وردان مدیر کل بیمه تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان گلستان در جمع پیشکسوتان شهرستان آزادشهر گفت : مردم ما در طول دفاع مقدس نظام و رهبری را تنها نگذاشته و با جان و مال خود از حریم اسلام، انقلاب و ولایت دفاع کردند و امروز هم پشت سر ولی فقیه در مقابل تهاجم گسترده دشمنان ایستاده اند و هرگز از اصول  و ارزش های اسلامی کوتاه نخواهند آمد.