این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

پیروزی های مقاومت محصول ایثارگری شهدا است/ شهیدان رجایی و باهنر سر لوحه دولتمردان هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، سرهنگ رحمت الله صادقی در مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و ششمین یادواره شهدای کارمنداستان گلستان در جمع خانواده معزز شهدا،مسئولان ارشد استانی ،کارکنان دولت و بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ضمن تبریک هفته دولت به دولت مردان ،در این مراسم گفت:یادواره شهدای کارمندان استان و همچنین شهیدان رجایی و باهنر مباحث زیبایی را در بر دارد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در این مراسم پیروزی ۵۱روز مقاومت را جشن می گیریم  پیروزی که برای جامعه اسلامی سر بلندی دیگری را به ارمغان آورد.

این مطلب ۱۵۷ بار خوانده شده

پیاده روی و تجدید میثاق با شهدا بسیج اقشار رامیان+تصاویر

پیاده روی بسیج اقشار شهرستان رامیان از مقابل فرمانداری به سمت مزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد.

misagh1

misagh2

misagh

این مطلب ۱۷۵ بار خوانده شده

پيام و تاکید شهداء حمايت و پیروی از ولایت فقیه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد جوشقاني از اساتيد حوزه علمیه قم و دانشگاه در حاشیه مراسم یادواره شهدای هفته دولت و شهدای کارمند استان گلستان با اشاره به ضرورت انس با شهدا و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان اظهار کرد: خداوند در چند آيه قرآن کريم به بيان حسن خلق و سيره شهدا پرداخته است.

اين استاد حوزه و دانشگاه با بيان اينکه مومنين خوش خلق، با اخلاق و اهل عبادت هستند، افزود: خوش خلقي از ویژه گی های مومنین است و این  باعث پذيرش و ارج نهادن از سوي ديگران مي شود.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

گزارش تصویری / یادواره شهدای کارمند استان گلستان

یادواره شهدای هفته دولت و شهدای کارمند استان گلستان در دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی استان گلستان برگزار شد.

این مطلب ۱۶۱ بار خوانده شده

گزارش تصویری / بازدید فرمانده سپاه نینوا از نمایشگاه یاد یاران

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از نمایشگاه یاد یاران که در حاشیه یادواره شهدای دولت و کارمند استان گلستان برگزار شده بود بازدید نمود .

این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده

برگزاری پنجمین یادواره شهیدان رجایی وباهنر وشهدای کارمند استان گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سرهنگ داریوش الزمنی، مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه نینوا گلستان گفت: این مراسم با حضور مهندس قناعت استاندار گلستان، مدیران دستگاه های اجرایی، خانواده های معظم شهدا و عموم مردم در جوار شهید گمنام و مسجدالنبی (ص) دانشگاه برگزار می شود.


وی افزود: در این یادواره حجت الاسلام والمسلمین جوشقانی از اساتید حوزه علمیه قم به عنوان سخنران و آقای محراب به عنوان مداح از مداحان هیئت رزمندگان اسلام کشور به اجرای برنامه می پردازند.

این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده

پنجمين يادواره شهداي كارمند ادارات استان گلستان برگزار مي شود

مسئول بسيج كاركنان دانشگاه علوم كشاورزي گرگان امروز در حاشيه دومين نشست ستاد پنجمين يادواره شهداي كارمند ادارات گلستان، هدف از برگزاري آن را، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و هم چنين زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا دانست.
سيدغلام رضا موسوي افزود: اين يادواره داراي چهار كميته است كه مسئوليت كميته فرهنگي آن، به رياست دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان واگذار شده است.

وي اضافه كرد: در اين جلسه مقرر شد مراسم امسال پس از برگزاري چهار ساله در امام زاده عبدا.. شهر گرگان، در مسجدالنبي (ص)، جنب مزار شهيد گمنام دانشگاه علوم كشاورزي گرگان واقع در پرديس دانشگاه برگزار شود.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

بستر حماسه سياسي ، انتخابات رياست جمهوري است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، مصیب عنابستاني فرماندار مینودشت در همايش بصيرت افزايي سياسي و اقتصادي بسيج ادارات این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداري مينودشت برگزار شد با بيان اينکه بستر حماسه سياسي ، انتخابات رياست جمهوري است گفت: وقتي قرار است حماسه اي اتفاق بيفتد حضور گسترده ي مردم در صحنه انتخابات است آن هم با بصيرت و آگاهي کامل است زيرا حرکتي جهاني و مد نظر آگاهان سياسي دنيا مي باشد .