این مطلب ۱۲۸ بار خوانده شده

روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان عالم علیه مستکبران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ در این بیانیه آمده است:ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه‌ای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم شده است.

این مطلب ۱۶۸ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا به مناسبت روز جهانی قدس

انقلاب اسلامی ایران محاسبات مستکبران مبنی بر چپاول منابع و تسلط بر جغرافیای مسلمانان را به هم ریخت و خواب بنی اسرائیل در تصرف از نیل تا فرات را آشفته ساخت ، روز قدس که در اندیشه الهی امام (ره) تجلی یافته بود به گفتمان عمومی مسلمانان تبدل شد و نوید بخش اجماع مسلمین بر سر جراحت بزرگ تاریخ شد .

انقلاب های اصیل مردمی –اسلامی در سال ۲۰۱۱ حیات دیگری در کالبد خسته قدس دمید و کابوسی شد که خواب راحت را از صهیونسیت ها و اربابان آنان گرفت .

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

گزارش تصويري / سركشي از خانواده شهداي كارگري

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

گزارش تصويري / غبار روبي گلزار شهدا ي گمنام

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

همراهي كارگران با انقلاب اسلامي در نقطه اوج است

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ، ابراهيمي مدير كل اطلاعات استان گلستان در جمع كارگران بسيجي گفت: دشمنان تلاش كرده اند تا اين قشر در برابر نظام قرار گيرند و كه نشانگراين امر است كه آنها در مولفه اي مهم ايفاي نقش مي كنند.

وي يادآور شد: در ۳۴ سال پيروزي انقلاب كارگران در نقطه اوج همراهي، صبر و تحمل و پذيرش مشكلات قرار گرفته اند تا آسيبي به عمود خيمه نظام وارد نشود.

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

همايش كار و كارگر در گرگان برگزار شد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا استان گلستان ، مسئول سازمان بسيج كارگري سپاه نينوا محمد شهركي با اشاره به  برنامه ریزی های انجام شده با سازمانهای مربوط به جمعیت کارگری استان ، افزود : به این نتیجه رسیدیم که مراسمات هفته کارگر را در استان به صورت هماهنگ برگزار نموده وهمچنین همایش بزرگداشت کارگررا در روز نهم اردیبهشت برگزار نماییم.

این مطلب ۱۶۶ بار خوانده شده

كارگران، سربازان گمنام پيشرفت هاي شگفت انگيز كشورمان هستند

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در يادواره شهيد عبدالحسين برونسي و ۱۴ هزار شهداي جامعه كارگري كشور كه با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و ساير مسئولان و صدها نفر از كارگران استان آذربايجان غربي و خانواده هاي معظم شهدا در اروميه برگزار شد گفت: اين مكتب ولايت است كه كارگري همچون برونسي را به مقام آسماني رسانده و اساتيد دانشگاه را در جلسات وعظ و سخنراني مبهوت كلام خويش مي نمايد.

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

گزارش تصویری / همایش هفته کار و کارگر

این مطلب ۱۱۵ بار خوانده شده

كاش ما به جاي تلاش براي رسيدن به رياست، تلاش مي كرديم برونسي شويم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج ، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در جمع هزاران نفر از كارگران شهرستان سبزوار كه به مناسبت يادواره شهيد برونسي و شهداي كارگر استان خراسان رضوي با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولان در سالن ورزشي اين شهرستان برگزار شد گفت: امروز آمده ايم تا به ۱۲۴ شهيد كارگر شهيد سبزوار و كارگران خستگي ناپذير اين شهرستان اظهار ارادت كرده و مقام شهيدان و جايگاه كارگران را ارج بگذاريم.

این مطلب ۱۸۴ بار خوانده شده

كارگران بسيجي، پيشتازان تحقق اقتصاد مقاومتي و خط شكنان حماسه اقتصادي هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج ، به مناسبت نهم اردي بهشت روز بسيج كارگري از سوي سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين پيامي صادر شد. در اين پيام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

صفحات