این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده

یادواره های شهدا ، بالاترین اکسیری هستند که در جامعه امروزی تزریق می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ حجت الاسلام جهانشاهی، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه بندرگز، پیرامون اثر مثبت یادواره های شهدا خاطرنشان کرد: یا توجه به هجمه های فرهنگی و جنگ نرم دشمن، یادواره ها و یادمان های شهدا بالاترین اکسیری هستند که در جامعه امروزی تزریق می شوند.

این مطلب ۱۲۹ بار خوانده شده

ریشه اصلی خرید ماهواره در خانواده ها، ناآگاهی، لذت گرایی و دور بودن از فضای معنوی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ در نشست بصیرتی که به همت پایگاه خواهران صدیقه کبری با حضور ۷۰ تن از خواهران بسیجی در مهدیه شهرستان بندرگز برگزار گردید، حجت الاسلام جهانشاهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرگز پیرامون آسیب شناسی ماهواره گفت:ماهواره تأثیرات بسیار عمیقی بر ارزشهای خانوادگی مردم گذاشته است که می توان به ترویج خانواده های بی قید و بند در برابر خانواده های سنتی، ترویج خیانت زن و شو هر، از بین بردن مفهوم مقدس و متعالی خانواده، ارزش زدایی از مفهوم غیرت و تحریک حس رقابت در مسائل زنان و مردان اشاره نمود.

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

تصاویر/ مراسم یادبود شهید گرگانی مدافع حرم در بندرگز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ مراسم یادبود شهید مدافع حرم حضرت زینب(س)، سید احسان حاجی حتم لو در بندرگز برگزار شد.

این مراسم با سخنرانی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران و فرمانده سابق سپاه نینوای استان گلستان و مداحی برادر طوسی با حضور مردم شهید پرور شهرستان بندرگز در مسجد جامع این شهرستان برگزار گردید.

hajihatamloo545551

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

تصاویر / هشتمین یادواره ۲۸۷ شهید شهرستان بندرگز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از پایگاه خبری کناره ؛ شب گذشته هشتمین یادواره سرداران و ۲۸۷ شهید شهرستان بندرگز در مسجد جامع این شهرستان با حضور مردم شهید پرور و چندی از مسئولین شهرستانی و نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

این مراسم باشکوه با سخنرانی سردار مشیدی رئیس دانشکده پیامبر اعظم (ص) دانشگاه امام حسین(ع) و مداحی برادر اکبرنژاد برگزار گردید.

yadvarebandargaz8718

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

مااز ابتدای انقلاب آماده هستیم

سرهنگ پاسدار علی اکبر حسام فرمانده سپاه ناحیه بندرگز در مصاحبه با بسیج گفت :اهمیت راهیان نور با حضور مقام معظم رهبری ما را به این نتیجه می رساند که باید این فرهنگ ایثار و شهادت را با قدرت بیشتری به نسل های آینده انتقال بدهیم.

وی در خصوص اعزام کاروان های راهیان نور از شهرستان بندرگز گفت : در ایام نوروز ۹۳ توانستیم ۴۰۰ نفر از برادران و خواهران بسیجی را به این اردوها اعزام کنیم که البته استقبال گسترده بود ولی با توجه به سهمیه ای که داشتیم توانستیم حداکثر اعزام را داشته باشیم.

این مطلب ۱۳۹ بار خوانده شده

گزارش تصویری / اعزام کاروان راهیان نور بندرگز

.

.

.

noor26546

noor355477

noor166599

noor58987

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده

نشست سیاسی دانشجویان در دانشگاه آزاد بندرگز برگزار شد

حسین کریمی اول جانشین سپاه نینوا استان گلستان در این نشست با اشاره به اینکه بصیرت و شناخت، قطب نماست افزود:اگر سطحی نگر باشیم و به عمق موضوع توجهی نکنیم در زندگی اجتماعی دچار حادثه خواهیم شد.

وی در ادامه گفت:معمار فکری جامعه ما دو قشر رو حانیت و دانشگاه می باشند و این دو قشر منشا تفکر،تحول،هدایت و خلاقیت در کشور هستند که اگر در انجام وظایفشان کوتاهی کنند جامعه در سراشیبی بدی قرار خواهد گرفت.

این مطلب ۱۷۷ بار خوانده شده

ویزیت رایگان بیش از بیمار در روستای دشتیکلاته غربی بندرگز

به گزارش خبرنگار بسیج از بندرگز ، این طرح به همت بسیج سازندگی و بسیج جامعه پزشکی ناحیه بندرگز و در راستای طرح هجرت  و محرومیت زدایی روستا انجام شد.

دراین کار خیر خواهانه بیش از ۱۰۰ نفر از روستاییان ویزیت شدند.

این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده

افتتاح ساختمان پایگاه مقاومت ام حبیبه بندرگز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، در این مراسم که با حضور فرمانده سپاه،فرماندار،مسئولین ادارات و بسیجیان بندرگز حضور داشتند،سرهنگ دوم پاسدار سلمان حسام فرمانده ناحیه بندرگز گفت ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج از برکات انقلاب و از پدیده های بسیار شگفت آوری است که رهبر کبیر انقلاب با حکمت الهی خویش برای کشور و انقلاب به یادگار گذاشتند.

لازم به یادآوری است که پایگاه مقاومت بسیج خواهران ام حبیبه در طبقه دوم پایگاه برادران  ابو عمار با زیر بنایی به مساحت حدودا ۶۰ متر احداث شد که هفتاد میلیون ریال هزینه آن را ناحیه مقاومت بسیج بندرگز پرداخت کرده است.

این مطلب ۱۸۸ بار خوانده شده

ویزیت رایگان خانواده شهدا در بندرگز

به گزارش خبرنگار بسیج از بندر گز ،ستوان دوم پاسدار حمید جعفری  فرمانده حوزه مقاومت شهید رجایی هدف از این برنامه را قدر دانی از خانواده های شهدا در هفته بسیج عنوان کرد.

صفحات