این مطلب ۲۱۱ بار خوانده شده

مهمترین هدف دشمن دگرگون کردن اعتقادات است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛زهرا کریمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت:انقلاب اسلامی مردم ایران را از یوغ سرسپردگی رهانید و استقلال و عزت را برای ملت به ارمغان آورد.

سرپرست حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا (س) ناحیه بندرترکمن افزود:سه دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی یعنی استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی در طول عمر این انقلاب سبب شده تا روز به روز بر عظمت ملت ایران افزوده شود و نیل به آرمانهای انقلاب در سایه اطاعت پذیری از ولایت فقیه دست یافتنی گردد.

این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده

تحریمها را باید با مجاهدت در باب اقتصاد مقاومتی خنثی کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا؛ دراین کارگاه آموزشی دکتر پورقاز با اشاره به مدیریت اقتصادمقاومتی وترغیب افراد به این عرصه پررونق تولیدی که موجب استقلال اقتصادی وخوداتکایی خانواده ها می شود گفت:اقتصادمقاومتی بازوی پرتوان اقتصادکشور است که موجب شکوفایی اقتصادکشور می شود لذا توجه وتکیه به این اصل مهم گام مهمی در رراستای توسعه اقتصادی جامعه خواهدشد.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

عرضه «سلوی» نخستین برند تخم بلدرچین در گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از روابط عمومی بسیج سازندگی «سلوی» نخستین برند تخم بلدرچین در استان گلستان توسط فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی گلستان به بازار آمد.

علی گل‎پلور صبح امروز در گفت‎گو با روابط عمومی بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان اظهار کرد: از یک سال گذشته فعالیت خود را در عرصه اقتصاد مقاومتی با تولید بلدرچین آغاز کردم و به صورت جدی از سه ماه گذشته فعالیت‎های خود را در این عرصه دنبال کردم.

این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده

آخوند میرابی: حرکت مردم اسلام تپه در تحویل داوطلبانه ماهواره مصداق بارز اطاعت از رسول الله است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از آوای ترکمن، حاج آخوند میرابی مدیر حوزه علمیه اهل سنت قره تپه بندرترکمن در جشن تحویل دواطلبانه ماهواه مردم اسلام تپه گفت:مایه بسی خوشحالی است که مردم طی حرکتی مجاهدانه اقدام به تحویل این ابزارهای فرهنگی سمی دشمن شدند.

وی با اشاره به آیات قرآن در مورد این حرکت مردمی افزود:اهالی بصیر روستا با این حرکت خود نشان دادند که دلهای مومنان با تذکرات و هوشیاری ها ی اعلام شده پذیرای سخن حق است لذا مومن حقیقی کسی است که عزت،عظمت و پیروزی دین اسلام را خواهان باشد و در این راه عملا تلاش کند.

این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده

تحویل داوطلبانه ماهواره توسط مردم پیام مهمی برای دشمن دارد/ ملت ولایتمدار ایران با شناسایی توطئه های دشمن در برابر آن ایستادگی می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از آوای ترکمن؛ در این مراسم سرهنگ کریمی اول جانشین فرمانده سپاه نینوا استان ضمن تبریک به این حرکت مردمی گفت: ملت ولایت مدار ایران همواره در همه صحنه ها به خصوص دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب حضور فعالی دارند چنانکه در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب خروشان به میدان آمدند تا دشمنان بدانند این ملت همیشه برای دفاع از آرمان‌های خود از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی با اشاره به این حرکت داوطلبانه مردم در تحویل ماهواره افزود:این حرکت پیروزی بزرگی برای کشور و پیام مهمی برای دشمن دارد..

این مطلب ۱۶۸ بار خوانده شده

تحویل داوطلبانه ماهواره از سوی مردم حاوی پیامهای بزرگ و با ارزشی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سرهنگ زرگری فرمانده سپاه پاسداران بندرترکمن در حاشیه مراسم جشن تحویل داوطلبانه ماهواره مردم اسلام تپه به خبرنگار آوای ترکمن گفت:بحث شناساندن تهدیدات ماهواره در قالب طرح دجالواره از ابتدای سال آغاز شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای آگاه سازی مردم از مضرات ماهواره افزود:از زمان ابلاغ این طرح کارهای میدانی،حلقه های صالحین،نشست با فرماندهان پایگاههای مقاومت و نشستهای تخصصی با روحانیون در روستاها و بندرترکمن با محور آسیبهای ماهواره انجام شد .

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

آمریکا قصد مقابله با داعش را ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ محمدصالح منصوری با اشاره به رشادتهای  مردان بزرگ وبی ادعا وانجام وظیفه خود درقبال کشورافزود:جوانان دیروز حق ودین خود را با رشادتهای نستوه به  میهن ادا کردند لذا جوانان امروز هم در تهاجم و ناتو فرهنگی دشمن به کشور برای مبارزه با استکبار جهانی  بایددرراس هرم حضورداشته باشند.

وی با اشاره به سخنان آمریکا در مورد مبارزه با تروریسم وداعش تصریح کرد:حامی اصلی تروریسم وداعش امروز درحالی مدعی مبارزه با این گروهک تروریستی را دارد که خودبا تصویب کمکهای ۱۰میلون دلاری درمجلس سنای خود علم حمایت از تروریسم راعلنی در جهان برپا کرده بود.

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

اختتامیه جشنواره سراسری ادبیات داستانی بسیج استان در بندرترکمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ قالبهای این جشنواره در ۲بخش داستانی بلند و کوتاه با گروههای سنی جوان و بزرگسال و ۱۳۰ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره برگزار شد.

موضوعات این جشنواره شامل سبک زندگی اسلامی، حجاب و عفاف، دفاع مقدس و انقلاب اسلامی  بوده که برای نخستین بار در غرب استان برگزار شد.

در بخش تقدیر ویژه از برگزیدگان  اوغول دردی کلته از بندرترکمن ،زهرا بای و شعبانعلی یازرلو از رامیان برگزیدگان ویژه این جشنواره شدند.

شایان ذکر است در پایان این جشنواره به برگزیدگان اول تا سوم  در هر بخش جوایزی اهداگردید.

این مطلب ۲۰۱ بار خوانده شده

برپایی نمایشگاه آثارهنری شهدای شیعه وسنی در بندرترکمن+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛  نمایشگاه آثار هنری شهدا در قالب شعر،اجرای موسیقی،خوشنویسی ،اجرای تعزیه ونمایش توسط سازمان بسیج هنرمندان سپاه نینوا در سالن اداره فرهنگ و ارشاد بندرترکمن برپا گردید.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع  مقدس در سالن ارشاد شهرستان جهت بازدید عموم  دایر می باشد.

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

جشنواره بزرگ غذاهای سنتی ویژه هفته قشر دربندرترکمن

ببه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، معصومه پارسا گفت : جشنواره بزرگ غذاهای سنتی ویژه گرامیداشت هفته قشر ،روز بسیج جامعه زنان وگردهمایی وهم افزایی بانوان در عرصه های اجتماعی برگزارمی شود.

وی در مورد چگونگی وشرایط برگزاری این جشنواره گفت:علاوه بر بندرترکمن شهرهای غرب استان از جمله کردکوی،بندرگز،گمیشان وآق قلا با ارائه غذاهای سنتی منطقه خود دراین جشنواره حضور دارند.

پارسا خاطرنشان ساخت:قرار است این جشنواره چهارشنبه ۱۵مردادماه درسالن ورزشی شهید ابوعمارباحضور پرشوربانوان برگزارشود.

صفحات