این مطلب ۲۰۱ بار خوانده شده

اعزام ۳۵۰ نفر از بسیجیان به مرقد امام و راهیان نور غرب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا؛سرهنگ پاسدارجواد جعفریان فرمانده سپاه شهرستان رامیان در گفتگوبا خبرنگار بسیج گفت: ۱۰۰ نفراز بانوان بسیجی این شهرستان، روز یازدهم خرداد به مدت چهار روز به راهیان نور غرب کشور اعزام می شوند

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

گزارش تصویری/ دهمین یادواره شهدای مریوان در گلستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ،  دهمین یادواره بزرگداشت شهدای مریوان روز گذشته با حضور صادقلو استاندار گلستان ،کریمی اول جانشین سپاه نینوا گلستان ،فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان رامیان و رزمندگان چهار استان کردستان، گیلان، مازندران و گلستان و مسئولین کشوری و استانی در محل اردوگاه صالحین سپاه نینوا واقع در شهر خان ببین برگزارشد.

این مطلب ۲۱۶ بار خوانده شده

اعزام دانش آموزان شهرستان رامیان به اردوی طرح ولایت

به گزارش خبرنگار بسیج از رامیان ، جلسه توجیهی طرح ولایت با حضور فرمانده سپاه ومسئول آموزش و طرح صالحین و فرمانده حوزه بسیج دانش آموز شهرستان رامیان در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

جواد جعفریان فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: این اردو با هدف تقویت حس مسئولیت پذیری ، تربیت مدیران جوان و باانگیزه در واحدها، ارتقاء سطح معرفت دینی، بصیرت سیاسی اعتقادی، اخلاقی و مهارتی برگزار می شود.

این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده

شبکه های ماهواره ای با برنامه بنیان خانواده را هدف گرفته اند

 حجت الاسلام و المسلیمن یازرلو مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه پاسداران مینودشت گفت : سال ۹۲، ۱۶۵ شبکه فارسی زبان در ماهواره ها فعالیت می کنند و این در حالیست که فقط ۳کشور فارسی زبان داریم و این خود نشان می دهد که هدف دشمنان نظام از این همه هزینه کرد برای چیست

یازرلو افزود : اکثر کسانی که به سمت ماهواره میروند بدون تفکر و از روی ناآگاهی بوده  است و و با ید با آشنایی وآگاهی از مضرات ماهواره که ارتباط مستقیم با خانواده ها برقرار میکند  از ناهنجاری های آینده پرهیز  کنیم

این مطلب ۱۸۴ بار خوانده شده

برگزاری یادواره شهدای روستای سعدآباد فندرسک و فوزیه شیردل

به گزارش خبرنگار بسیج از خان به بین، در این یادواره که به منظور گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان والامقام و تجدید عهد و بیعت با شهدای گرانقدر انقلاب و جنگ تحمیلی برگزارشد،آقای ایوب غفاری ضمن یادآوری فضیلت های شب های قدر و برشمردن فضایل حضرت علی (ع) بیان داشت: آن کسی که میگوید شیعه امیرالمومنین است باید دستورات جامعه اسلامی را انجام دهد و این طور بی حجاب بیرون نمی آید ویا روزه را در ملا عام نمیخورد.

این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده

برگزاری دوره تربیت تعالی حوزه ای حوزه حضرت زینب(س) رامیان

به گزارش خبرنگار بسیج از خان به بین؛ دراین دوره که با حضور جمعی از فرماندهان، مربیان و سرگروه های صالحین برگزار شد،حجت الاسلام یوسفی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رامیان ماهواره را به دجالواره ،چاهواره وآتیش واره تعبیر کرد و اظهار داشت: دشمن برای ما برنامه دارد و یکی از آنها دجالواره است.

وی افزود:ماهواره به عنوان دجال:(هرکسی که فتنه انگیزی میکند و فریب میدهد ) انسان رافریب میدهد و راه را بر مردم میبندد.

این مطلب ۱۸۰ بار خوانده شده

برگزاری نشست مودت ویژه فرماندهان پایگاه هاو حوزه های مقاومت بسیج شهرستان رامیان ‎

به گزارش خبرنگار بسیج از رامیان ، در این نشست حجه الاسلام یازرلو مسئول نمایندگی ولی فقیه در مینودشت  درباره سبک زندگی و شناسایی آسیب های  ماهواره (دجال واره )ایراد سخن کرد

وی در ادامه افزود: تبیین سبک زندگی اسلامی و ابعاد وجودی شخصیت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و بازگو کردن تحمل وطاقت و صبر فراوان  این امام بزرگوار در برابر   مشکلات  و نامهربانی های دشمنان   الگوی عمل بود

این مطلب ۱۵۶ بار خوانده شده

برگزاری محفل انس با قرآن در سپاه رامیان+تصاویر‎

.

.

.

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

افتتاحیه اردوهای طرح هجرت ۳ دانش آموزی در رامیان + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، اسماعیل یازرلو مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان رامیان در حاشیه این مراسم اظهار داشت  :امسال اردوهای هجرت ۳ به مدت ۱۰ روز  و ۴۳۰ نفر روز برگزار خواهد شد .

وی بیان کرد: طی این ده روز دانش آموزان  همراه استاد کاران در امر بهسازی مدارس مشغول به فعالیت خواهند شد.

یازرلوتصریح کرد: دانش آموزان  در عرصه های مختلف از قیبل  مرمت ، فضاسازی ، دیوارنویسی ، رنگ آموزی مشغول کار خواهند شد  و علاوه بر مرمت سازی در برنامه های ورزشی  ، فرهنگی ، عقیدتی و.. . فعالیت خواند کرد.

این مطلب ۲۰۶ بار خوانده شده

سربلندی این انقلاب حاصل زحمات امام (ره) است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از خبرگزاری بسیج ، فرمانده سپاه شهرستان رامیان درمراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) در رامیان گفت : ۳۵۰ نفر زائر از اقشار مختلف مردمی این شهرستان در قالب ۱۷ مینی بوس در قومیت های مختلف فارس ،ترکمن، سیستانی از شهرستان رامیان  به مرقد مطهر امام (ره) اعزام شدند.

وی درادامه بیان کرد : پویایی، عزت و سربلندی انقلاب ما حاصل زحمات  امام راحل بوده و بزرگداشت و نام و یاد این بزرگوار از وظایف مهم ما بشمار می آید.

صفحات