این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

آغاز طرح کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار علی آباد کتول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛ سرهنگ حسن ملک حسینی، رئیس بسیج سازندگی گلستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار خبرگزاری شبستان در علی آباد کتول گفت: در راستای ادامه فعالیت های اقتصاد مقاومتی، فعالیتی که اخیرا بسیج سازندگی ورود پیدا کرده است، کاشت نهال در اراضی شیبدار است.

وی افزود:طی سال ۱۳۹۴ بیش از یک هزارو ۳۰۰ هکتار از عرصه های شیب دار استان در اختیار این سازمان قرار گرفته است تا با توجه به موقعیت مکانی عرصه به کشت گردو،زیتون، بادام و سیب درختی بپردازیم.

این مطلب ۱۵۵ بار خوانده شده

شهدا سنگ محک ما هستند / یادشان را زنده بداریم

به گزارش خبرنگار بسیج از علی آبادکتول؛ سرهنگ پاسدار رحیم کابلی، رئیس اسبق بازرسی قرارگاه غدیر شمال کشور، در مراسم یادواره ۱۲ شهید روستای برفتان با تاکید بر ضرورت تداوم راه پر افتخار شهدا بیان کرد: شهیدان در راه دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های والای این نظام مقدس جانشان را فدا کردند و این مسئله غیر قابل ارزش گذاری است.

وی اظهار کرد: وظیفه ما در قبال خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بسیار سنگین است، زیرا آرامش و آسایش و اقتدار امروز ملت ما در سایه جان فشانی های شهدای عزیز حاصل شده است.

این مطلب ۱۹۴ بار خوانده شده

انتصابات جدید در سپاه پاسداران علی آبادکتول+تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان علی آبادکتول با حضور سرهنگ رحمت اله صادقی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی موسوی امام جمعه، احمد تجری مفرد فرماندار و جمعی از مسئولین، فرماندهان و بسیجیان پایگاه های بسیج شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ محمود بیات کوهسار توسط سرهنگ صادقی به عنوان فرمانده سپاه علی آباد کتول معرفی و از تلاش و فعالیت های شبانه روزی سرهنگ علی اصغر قربانپور فرمانده سابق سپاه این شهرستان با اهداء لوح سپاس، تقدیر و تشکر شد.

این مطلب ۱۱۷ بار خوانده شده

مسجد مهمترین و ماندگارترین رسانه جهان اسلام است

به گزارش خبرنگار بسیج از علی آبادکتول؛ حجت الاسلام والمسلمین نجف علی قاسمی در همایش ائمه جمعه و جماعات، هیئت امنای مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان علی آباد کتول، بیان کرد: مسجد رسانه ای بی طرف و فارغ از نگاه های سیاسی- جناحی است که در آن تنها کلام وحی و امرو منطبق با دین اسلام جاری می شود.

وی مسجد را رسانه ای همه کس فهم، گوارا و آرامش بخش دانست و اظهار کرد: با محوری شدن مساجد، بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی امروز جامعه ما حل می شود.

این مطلب ۱۴۷ بار خوانده شده

جهادگران علی آبادکتول به روستاهای خان ببین اعزام شدند

مصطفی فندرسکی در گفتگو با خبرنگار بسیج از علی آبادکتول بیان کرد: دومین و سومین گروه دانشجویی اردوهای جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خواهران به همت قرار گاه اردوهای جهادی سردار شهید غلامحسین رحمانی به روستاهای میان کاله و سلمان فارسی از توابع شهر خان ببین اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در این دوره از اعزام کاروان اردوهای جهادی، ۱۵ نفر از دانشجویان به روستای میان کاله و ۱۵ نفر دیکر به روستای سلمان فارسی اعزام و به مدت ۱۲ روز در این مناطق فعالیت می کنند.

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

علی آبادکتول میزبانی اردوی تیم ملی تکواندو ارتش های ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، مرتضی سلطانی در گفتگو با خبرنگار بسیج از علی آبادکتول بیان کرد: این اردو به مدت و با هدف آمادگی اعضای تیم ملی تکواندو ارتش ها برای حضور در مسابقات جهانی تکواند، در شهرعلی آبادکتول برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در ۲۵ مرداد ماه امسال به میزبانی تهران اظهار کرد: تیم ملی ۱۲ نفر ارتش های ایران در این مدت روزانه دوبار تمرینات عمومی اختصاصی خواهند داشت که در این خصوص ۳ سالن دانشگاه آزاد اسلامی، باشگاه وزنه برداری کیان و سالن سرداران شهید علی آبادکتول انتخاب شده است.

این مطلب ۱۴۹ بار خوانده شده

هدف دشمن از دجال واره ها حذف ایمان و حیا از جامعه ایرانی است

حمیدرضا بهمنی نژاد در جمع جامعه پزشکی شهرستان علی آبادکتول بیان کرد: ماهواره یا همان دجال واره سابقه چندین ساله ای در زندگی انسان ها دارد، اما امروزه دجال واره فرهنگ و اصل افراد را هدف قرار داده است و این کار دشمن است که می خواهد فرهنگ و اصالت جامعه ایران را دست خوش تغییرات کند.

وی در ادامه اظهار کرد: امروزه راهبرد اصلی نظام سلطه برای مبارزه با انقلاب اسلامی، استفاده از ماهواره و شبکه های ماهواره ای است.

این مطلب ۱۵۴ بار خوانده شده

هدف امریکا و رژیم صهیونیستی از جنگ نرم تسلط بر جهان است

عین اله شهابی در نشست روشنگری بسیج کارمندی شهرستان علی آبادکتول بیان کرد: امریکا و رژیم صهیونیستی مرکز فساد و جنگ رسانه ای در سطح جهان هستند که هدف این دو نیز فروپاشی نظم خانواده ها در جهان و به ویژه در ایران است.

هدف اصلی آن ها ایمان زدایی و حیا زدایی است

وی اظهار کرد: آن ها می خواهند ملت ایران را با استفاده از رسانه ها و مطبوعات خودشان در مجامع بین المللی به عنوان یک تروریسم معرفی کنند.

این مطلب ۱۶۷ بار خوانده شده

امنیت و آسایش امروز کشورمان مدیون خون شهدا است

به گزارش خبرنگار  بسیج از علی آبادکتول؛ احمد تجری مفرد فرماندار شهرستان علی آباد کتول، سرهنگ علی اکبر اژدری فرمانده نیروی انتظامی و عباس مزرعه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران این شهرستان  با خانواده‌ شهیدان  جانعلی حق پناه، حسن رمرودی و حسین یاوری از شهدای مبارزه با مواد مخدر علی آبادکتول دیدار کردند.

تجری مفرد در حاشیه این دیدارها گفت: شهدا برای تحقق استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت میهن از جان خود ایثار کردند و ما نیز باید برای حفظ آرمان‌های مقدس شهدا بکوشیم.

این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

امریکا با حمایت از داعش به دنبال ایجاد تفرقه در مسلمانان است/ داعش اصلا و ابدا از اهل تسنن نیست

به گزارش خبرنگار بسیج از علی آبادکتول؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی در جمع نمازگزاران  جمعه شهرستان علی آبادکتول بیان کرد: داعش شعبه ای از القاعده و جزو تندرو ترین گروه های تکفیری است که منابع مالی خود را از طریق دزدی و غارت تامین کنند.

وی با بیان اینکه داعش اصلا و ابدا از اهل سنت نیست، اظهار کرد: اهل سنت مخالف داعش است و بیشتر افرادی که داعش آن ها را شکنجه یا ترور کرده نیز از اهل سنت هستند.

صفحات