این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده

تصاویر/ رزمایش بزرگ گردان های بیت المقدس مراوه تپه

.

.

 

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

کشته شدن زنان و کودکان بی دفاع غزه دل هر انسانی را به درد می آورد

فرمانده سپاه ناحیه مراوه تپه در جمع بسیجیان این شهرستان گفت :ما جنایات  رژیم صهیونیستی را محکوم مکنیم ومدعیان حقوق بشر باید پاسخ دهند که کشتن کودکان و زنان بی گناه و مظلوم غزه در کجای تعاریف حقوق بشری آنها قرار دارد که این چنین مرگبار سکوت کرده اند.

وی درادامه افزود :حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی و کشته شدن زنان و کودکان بی دفاع غزه,  دل هر انسانی را به درد می آورد اما دردآورتر از آن, سکوت مرگبار جوامع بین المللی در مقابل این جنایات وحشیانه است.

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده

امام (ره) نام آور بزرگ دوران معاصراست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به نقل از خبرگزاری بسیج ،فرمانده سپاه ناحیه مراوه تپه در جمع بسیجیان این شهرستان گفت :امام خميني (ره) از نظر علم و عمل، درک عميق معرفتي و نيز تقواي عملي و علمي، از بزرگ ترين شخصيت هاي اسلامي به شمار مي آمد.

وی درادامه اذعان داشت :امام خمینی (ره) در انديشه ديني و تسلط بر معارف تشيع، وارستگي، تهذيب نفس، شجاعت، درک زمان، شناخت جامعه، رأفت با دوستان و شدت با دشمنان بي نظير بود.

این مطلب ۱۶۶ بار خوانده شده

اعزام ۱۵۰ نفر از بسیجان اهل تسنن مراوه تپه به مرقد امام راحل (ره)+گزارش تصویری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا به گفته روابط عمومی سپاه ناحیه مراوه تپه ۱۵۰ نفر از بسیجیان اهل تسنن شهرستان مراوه تپه با حضورفرماندار شهرستان مراوه تپه و فرمانده ناحیه  مراوه تپه  به بیست و پنجمین مراسم ارتحال امام (ره) اعزام شدند.
گفتنی است در حین اعزام بسیجیا ن  به مرقد امام (ره) ایستگاه صلواتی به همت کمیته امداد اما م خمینی (ره)شهرستان مراوه تپه نیزبرپا گردید.

 

این مطلب ۱۸۹ بار خوانده شده

کلنگ زنی پایگاه بسیج روستای قولاق کسن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، در سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ حضرت امام رحمه الله علیه ،‌قطعه زمینی از سوی این بنیاد در روستای قولاق کسن جدید واگذار گردید.

در همین روز نیز کلنگ ساخت این پایگاه با حضور مسئولین شهری و شهرستانی ،‌ روحانیت معظم ، نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراوه تپه ، مسئولین سپاه مراوه تپه و گلیداغ و ... حضور داشتند.

این مطلب ۱۱۷ بار خوانده شده

راهپيمايي كاروان وحدت شهرستان مراوه تپه با حضور برادران شيعه و سني +تصاویر

حجت الاسلام اسکندری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراوه تپه در این راهپیمایی حفظ وحدت را واجب و موجب ناامید شددن دشمنان و دلگرمی دوستان انقلاب اسلامی می شود.

این مطلب ۱۸۶ بار خوانده شده

توزیع ۱۶۵۰۰ قطعه جوجه نیمچه درسه ماه گذشته

به گزارش خبرنگار بسیج از مراوتپه ، بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج مراوه تپه در راستای ترویج و توسعه ی اقتصاد مقاومتی و جها د اقتصادی ۱۶۵۰۰قطعه جوجه نیمچه را در بین متقاضیان شهرستان توزیع کرده است.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج مراوه تپه گفت  : در نظر داریم در ادامه ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و تولید بومی‌جوجه بوقلمون را نیز در صورت فراهم شدن شرایط و امکانات بین متقاضیان توزیع نماید.

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

بیمارستان صحرایی مراوه تپه به کار خود پایان بخشید / ۶۵۰۰ نفر ویزیت رایگان شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، علی ساورعلیا در گفتگویی افزود : این بیمارستان صحرایی با حضور متخصصان داخلی ، زنان و زایمان ، اطفال ، جراحی ، عمومی و ماما و دندان پزشک به ارائه خدمات درمانی بصورت رایگان پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: این بیمارستان به مناسبت هفته بسیج و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بسیج سپاه کلاله برپا شد و متخصصانی از دانشگاه علوم پزشکی و بسیج به مدت ۳ روز در این بیمارستان به ارائه خدمات به مردم مراوه تپه پرداختند.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

همایش بزرگ پیاده روی که به افتتاح بیمارستان صحرایی مراوه تپه ختم می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، به مناسبت هفته ی بسیج و در روز ۵ آذرماه همایش بزرگ پیاده روی در شهر مراوه تپه برگزار می گردد .

این همایش از میدان مرکزی آغاز و به مکان اولین بیمارستان صحرایی استان که در شهرستان محروم و مرزی مراوه تپه ایجاد گردیده است ، ختم می شود و هم زمان با این همایش ، آغاز به کار بیمارستان صحرایی نیز کلید خواهد خورد .

این بیمارستان تخصصی به همت سازمان بسیج جامعه ی پزشکی سپاه نینوای گلستان ایجاد شده است و با حضور تعدادی دکتر متخصص در زمینه های گوناگون به مداوای رایگان بیماران خواهد پرداخت .

این مطلب ۱۸۷ بار خوانده شده

بيمارستان صحرايي در مراوه تپه فرصتي مناسب براي خدمت به مردم محروم و کم در آمد

جلسه برنامه ريزي و هماهنگي در خصوص برپايي بيمارستان صحرايي در شهرستان با حضور فرماندار و مسئولين ادارات زيربط در دفتر فرمانداري برگزار گرديد.

صفحات