این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

شهدا تابلو و راهنماي زندگي ما انسان ها هستند

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ؛ سردار رحمت الله صادقي در پاسداشت ۴ شهيد گمنام و ۲۰۱ شهيد والا مقام شهرستان مينودشت در مسجد جامع اين شهر اظهار داشت : همان طور كه امام حسين (ع) مصباح الهدي و سفينه النجاه است ، شهداي ما هم به ابا عبدالله الحسين (ع) اقتدا نمودند و چراغ زندگي و تابلوي راهنماي ما هستند .

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

استقلال ، آزادی و عزت مردم و صدور انقلاب از مهمترین اهداف این انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، سرهنگ حسین کریمی در یادواره شهدای روستای پلنگر ، اعتقاد و ایمان به خدا ، اطاعت محض از ولایت فقیه ، غیرت دینی ، ایثار و ازخودگذشتگی و استکبارستیزی را از عمده ویژگی های شهدا عنوان نمود .

در اين مراسم معنوي كه خانواده هاي معظم شهدا ، ايثارگران ، بسيجيان و جمعي از مسئولين شهرستاني و محلي حضور داشتند وی در ادامه به دستاوردهای نظام اسلامی پرداخت و اظهار داشت : استقلال ، آزادی و عزت مردم و صدور انقلاب از مهمترین اهداف این انقلاب و امام راحل بود که به فضل خدا به تمام این اهداف دست پیداکردیم.

این مطلب ۱۸۶ بار خوانده شده

همایش بزرگ عاشقان ولایت در مینودشت برگزار شد

درهمایش عاشقان ولایت شهرستان مینودشت و در جمع بسیجیان شهرستان مینودشت فرمانده سپاه نینواگفت : پايگاه مقاومت محصول نهايي سپاه است و انسجام ، سازماندهي در بسيج بايد محور كار سپاه باشد تا پايگاه مقاومت در تمام سطوح تربيتي – اخلاقي تقويت شود .

عيار كار حلقه هاي صالحين در پرتو پايگاه مقاومت سنجيده مي شود

صادقی درادامه افزود : توجه به پايگاه مقاومت به مفهوم واقعي بايد زير ساخت نظام صالحين قرار بگيرد و در حقيقت عيار كار حلقه هاي صالحين در پرتو پايگاه مقاومت سنجيده مي شود .

این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

بازسازي واقعه غدير با حضور هنرمندان بسیجی

علي اصغر مهدوي دبير كارگروه تبليغات و روابط عمومي بازسازی واقعه غدیر در ناحیه مینودشت اظهار داشت: بمنظور گسترش فرهنگ ولايت و تعميق هويت ديني و الگوسازي و معرفي روز بزرگ غدير خم بازسازي واقعه غدير با حضور هنرمندان بسيجي شهرستان و به كاگرداني برادر بسيجي هادي سرايلو در تاريخ بيستم مهر ماه سال جاري در كمربندي مينودشت برگزار خواهد شد .

این مطلب ۱۷۲ بار خوانده شده

گردهمايي فرماندهان و شوراهاي حوزه هاي مقاومت در ناحيه مينودشت

به همت عقیدتی سیاسی ناحیه مینودشت گردهمایی فرماندهان و شوراهای حوزه های مقاومت این شهرستان در حسینیه عاشقان ثارالله ناحیه مینودشت برگزارشد.

در این مراسم سرهنگ نادر مير سرگزي به تبيين فرمايشات مقام معظم رهبري در جمع دولت مردان در هفته دولت پرداخت .

وی همچنین اظهار داشت : دولت بايد ۱۵ محور فرمايشات رهبري معظم انقلاب را سرلوحه برنامه هاي خود قرار دهد تا وحدت و انسجام در كشور بيشتر شود ، و از دو قطبي كردن كشور پرهيز شود .

این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده

برگزاری کلاس آموزش خبرنويسي و عكاسي در ناحيه مينودشت

یک دوره کلاس آموزشی خبر نویسی در سطح کاربران شبکه شباب بسیج  و نیز خبرنگاران افتخاری بسیج در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه ناحیه مینودشت برگزار شد.

سرهنگ مهدوی مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه مینودشت گفت : به منظور ارتقاء سطح کیفی در مجموعه خبرنویسی و عکاسی توانستیم یک دوره کلاس آموزشی را برای تعدادی از خبرنگاران افتخاری بسیج و نیز کاربران شبکه بسیج برگزار کنیم تا بتوانیم پوشش خبری مناسب  و قابل توجهی را در برنامه های بسیج داشته باشیم .

این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده

حسن الاستماع یکی از راه های شکر الهی است

به گزارش خبرنگار بسیج از مینودشت ، حجت الاسلام و المسلمين محمود ابري مسئول نمايندگي ولي فقيه ناحيه گرگان در جمع كاركنان شاغل و وظيفه ناحيه مينودشت در خصوص دو نعمت گويايي ( زبان ) و شنوايي ( گوش ) اظهار داشت :  اصل هدايت شنيدن است ،‌انسان در شنيدن بيشتر هدايت مي شود ، شنيدن و بيان كردن خط ارتباط با جامعه و اجتماع است و در حقيقت پل ارتباطي است .

ايشان در ادامه رعايت حقوق متقابل ، توجه به گوينده و با تواضع بودن را از اداب نعمت گويايي و شنوايي نام برد و خاطر نشان كرد:  توجه به گوينده نشانه شخصيت فرد است .

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده

ماهواره مهم ترين ابزار تهاجم فرهنگي دشمن

به گزارش خبرنگار بسیج از مینودشت در اين نشست سرهنگ پاسدار محمود عليخاني فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه مينودشت طي سخناني از ماهواره به عنوان مهم ترين ابزار تهاجم فرهنگي دشمن نام برد كه ايمان و باور مردم را نشانه گرفته است .

وی در ادامه افزود:  دشمن شخصيت زنان ما را هدف گرفته تا بنيان خانواده هاي ما را از درون تهي كند .

عليخاني در پايان اظهار داشت : سعي كنيد با برنامه ريزي و برگزاري كلاس هاي روشنگري اين پديده شوم در جامعه از بين رود .

این مطلب ۱۷۵ بار خوانده شده

برگزاري كرسي تلاوت كلام وحي در سپاه ناحيه مينودشت + تصاویر

در اين محفل معنوي حافظان سوره مباركه جمعه ، قاريان و گروه تواشيح و مديحه سرايي مكتب المهدي (عج) به اجراي برنامه پرداختند .

لازم به ذكر است در اين مراسم فعاليت هاي تصويري محافل قرآني رمضان المبارك سال ۹۲ همراه با پخش قطعه هاي قرآني به نمايش گذاشته شد كه مورد استقبال حاضرين قرار گرفت .

در پايان از قاريان و حافظان با تقديم هدايايي تجليل به عمل آمد .

این مطلب ۱۷۳ بار خوانده شده

افتتاح پروژه های فرهنگی ورزشی در مینودشت

افتتاح پايگاه مقاومت امام محمد تقي (عليه السلام) روستاي كلوكند مينودشت

در مراسم افتتاح اين پايگاه كه خانواده معظم شهدا ، جانشين ناحيه ، فرمانده حوزه كربلا و اهالی روستای کلوکند حضور داشتند سروان پاسدار رضا مصطفي لو جانشين ناحيه مینودشت طي گزارشي بيان داشت :برای ساخت اين پايگاه مقاومت با ۵۶ متر مربع زير بنا ، بالغ بر ۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال هزينه شده است ، كه مبلغ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال از كمك هاي مردمي تامين شده است .

افتتاح سالن ورزشي صالحين بخش كوهساران در ناحيه مينودشت

صفحات