این مطلب ۱۱۱ بار خوانده شده

اقتصاد مقاومتی راه بی نیازی به بیگانگان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سرهنگ پاسدار یعقوب مصطفی لو در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت : با اشاره به وضعیت کنونی جهان به ویژه منطقه خاورمیانه ، کارآمدترین راه خارج شدن از فشارهای اقتصادی را "اقتصاد مقاومتی" است

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در سال های گذشته بر پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید زیادی داشتند و از همان ابتدای امر و در همین راستا سپاه پاسداران نیز از سال ۹۱ اقدامات هدفدار خود را آغاز کرد.

این مطلب ۱۷۵ بار خوانده شده

سپاه یک موهبت و یک معجزه است

در دیدار جمعی از پاسداران سپاه کلاله با امام جمعه شهرستان کلاله حجت الاسلام کشیری با بیان اینکه سپاه یک موهبت،یک معجره بود گفت: تدبیر امام راحل موجب شکوفا شدن انقلاب اسلامی شد و نهاد هایی مانند سپاه و کمیته امداد از جمله نهاد هایی هستند که به برکت این انقلاب و به دستور و تدبیر امام راحل بوجود آمدند.

وی افزود: سپاه یک موهبت و یا یک معجزه بود که به فریاد این انقلاب رسید،اینجا(سپاه) خانه خدا است.

این مطلب ۱۲۹ بار خوانده شده

اعزام خواهران شیعه و اهل سنت کلاله به سرزمین نور + تصاویر

سید موسی حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کلاله گفت: کاروان راهیان نور بسیج محلات ویژه خواهران بسیجی به تعداد ۱۳۵ نفر در قالب یک کاروان با ۳ اتوبوس به مدت ۵ روز برای بازدید از مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس، راهی سرزمین های جنوبی کشور شد.

وی افزود:زائران این کاروان در روز اول،از زیارتگاه های شهدا در مناطق عملیاتی فتح المبین،فکه و دهلاویه بازدید می کنند و از فیض حضور در این زیارتگاه ها و یادمان ها بهره مند می شوند.

این مطلب ۱۲۰ بار خوانده شده

برای هر شهید نهالی بر زمین می کاریم

به گزارش خبرنگار بسیج از کلاله ، محمد تقی قزلسفلی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کلاله گفت: امسال دانش آموزان شهرستان کلاله به یاد شهیدان و گرامیداشت تلاش های معلمان ، برای هر شهید و معلم کلاله ای یک نهال خواهند کاشت.

وی تاکید کرد: باید در این راستا ، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلاله نسبت به تامین نهال های مورد نیاز با آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشد.

این مطلب ۵۷۵ بار خوانده شده

حاشیه های تصویری حضور سردار نقدی در کلاله

جشنواره موسیقی سنتی ترکمن با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و با استقبال پور شور مردم شهرستان کلاله ار هر قوم و قبیله در روستای تمرقره قوزی این شهرستان برگزار گردید.

 

 

این مطلب ۱۶۷ بار خوانده شده

سردار نقدی : شهرستان کلاله الگوی محبت و مودت بین اقوام است

سردار محمدرضا نقدی در جشنواره موسیقی سنتی ترکمن که به مناسبت هفته وحدت در روستای تمرقره قوزی شهرستان کلاله برگزار گردید ، گفت : شهرستان کلاله الگوی محبت و مودت بین اقوام مختلف است و باید این منطقه را به جهانیان معرفی کرد.

وی افزود : این مردم با عشق و صمیمیت بین خود، همه با هم بسوی مسیر تکامل گام بر می دارند.

این مطلب ۲۲۳ بار خوانده شده

گزارش تصویری / برگزاری رزمایش گردان های بیت المقدس در کلاله

رزمایش کوی و برزن و پدافند غیر عامل که به مدت ۴۸ ساعت در روز های پنجشنبه ۷ آذر و جمعه ۸ آذز در شهرستان کلاله با حضور پر شور بسیجیان این شهرستان برگزار شد .

 

 

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

امروز قسمت کوچکی از اقیانوس بسیج را شاهد بودیم

سردار حسین صالحی در بازدید از رزمایش دفاع از کوی و برزن بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه کلاله افزود: امروز در رزمایش های دفاع از کوی و برزن شاهد قسمت کوچکی از اقیانوس بسیج هستیم که می خواهند ثابت کنند از هرآنچه که برای حفظ اسلام لازم باشد دریغ نخواهند کرد.

وی تصریح کرد: امروز قرار است بسیجیان با انجام تمرینات لازم ،در نبرد با دشمن قدرت خود را نشان دهند تا بتوانند درمقابل حوادث  و بلایای احتمالی حضور موثری داشته باشند تا در پی آن دل دشمنان بدرد آید و دل عزیزان ما شاد شود.

این مطلب ۲۵۱ بار خوانده شده

برگزاری مراسم سالگرد سردار شهید" احمد زارعی" در کلاله + تصاویر

مراسم گرامیداشت سالگرد سردار شهيد معاونت مخابرات لشگر۲۵ كربلا شهید "احمد زارعی" روز گذشته با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی و دانش آموزان هنرستان فنی و حرفه ای شهید "احمد زارعی" در نمازخانه این دبیرستان برگزار شد.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

گزارش تصويري / تجمع ۵ آذر بسيجيان شهرستان کلاله

این تجمع بزرگ در مقابل مصلی بزرگ شهرستان انجام گرفت و با حضور جمعی از پاسداران و مسئولین شهرستانی و خیل بسیجیان همراه بود.

صفحات