این مطلب ۳۶۱ بار خوانده شده
جانشین سپاه نینوا استان گلستان :

رسیدن به تمدن نوین اسلامی با جهاد کبیر میسر می شود

جانشین سپاه نینوا استان گلستان گفت: پایه های این تمدن باید بر اساس اقدام و عمل در سایه جهاد کبیر طراحی شود چون میخواهیم تمدن نوین اسلامی را ارائه کنیم .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان به نقل از گلستان ما ؛ حسین کریمی جانشین سپاه نینوا استان گلستان در جمع مهندسین بسیجی استان ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ، اظهار کرد : برادران و خواهران هر جایی که در عملکرد ما شبهه ای ایجاد شده بدانید داریم از مسیر انقلاب منحرف می شویم .

وی با بیان اینکه ما به دنبال تمدن نوین اسلامی هستیم ، تصریح کرد : پایه های این تمدن باید بر اساس اقدام و عمل طراحی شود چون میخواهیم تمدن نوین اسلامی را ارائه کنیم .

جانشین سپاه نینوا استان گلستان افزود : مهندسین یکی از نمونه های خاص این تمدن سازی اند و نباید در مسیر پیشرفت از تمسخر بدخواهان بترسید چون زمانی به ما می گفتند شما نمی توانید کاری انجام دهید اما دیدید جوانان ما در زمینه های مختلف به چه دستاوردهایی رسیدند .

وی ادامه داد : امروز با تلاش جوانان ما آن روزها گذشته و دشمن به ظرفیت بالا و توان جوانان ما پی برده است ، روزی تقی زاده ها آمدند و گفتند شما اگر می خواهید به تمدن برسید باید سر تا پا فرنگی شوید ، ولی امروز ما به تمدن و جایگاه واقعی خود رسیده ایم هر چند جا برای ادامه کار بسیار است .

کریمی گفت : حضرت اقا واژه جهاد کبیر رادر سخنرانی ها و بیانات شان به خاطر ایستادگی در ظلم و ستم بارها به کار برده اند ، قران هم بر ایستادگی مقابل کفار و مشرکین تاکید داشته است .

جانشین سپاه نینوا استان گلستان افزود : انقلاب اسلامی با این فرزندان برومند زمینه این که بخواهد تمدن سازی کند را دارد و در برخی از بخش های علمی همچون نانو و هوافضا این توانایی ها را به اثبات رسانیده ایم.

وی سخنانش را با خواندن شعر ذیل به پایان رساند

یادمان باشد که ما خون داده ایم                یک بیابان مردم مجنون داده ایم

یادمان باشد پیام آفتاب                           دست نا اهلان نیافتاد انقلاب

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.