این مطلب ۳۹ بار خوانده شده
مشاور عالی فرمانده کل سپاه؛

امروز جوانان ما به شدت در تیر رس جنگ نرم دشمن قرار دارند.

سردار حسین دقیقی گفت: امروز جوانان ما به شدت در تیر رس جنگ نرم دشمن قرار دارند و تشخیص حق و باطل برایشان سخت شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان به نقل از عصر بهبهان، سردار حسین دقیقی مشاور عالی فرمانده کل سپاه در یادواره شهدای شیمیایی بهبهان در عملیات غرور آفرین کربلای پنج اظهار کرد : در دوران دفاع مقدس بچه های رزمنده بهبهان نقش تعیین کننده ای در عملیات ها داشتند ، در هر عملیاتی که یک واحد از بچه های بهبهان حضور داشت خیال همه راحت بود چرا که شجاعانه و با روحیه در ماموریت های خود انجام وظیفه می کردند.

وی به اهمیت و پیچیدگی عملیات کربلای پنج در جنگ تحمیلی پرداخت و افزود : عملیات کربلای پنج هم برای ایران و هم برای رژیم بعث سنگین و دارای اهمیت بود ، گستردگی و پیچیدگی این عملیات با کثرت نفرات دشمن در مقابل لشکرهای معدود ایران چنان بود که می توانست نقش تعیین کننده ای در روند جنگ داشته باشد.

سردار دقیقی ادامه داد : اگر همت و مردانگی این شهدا نبود الان این کشور زیر زنجیر تانک های ویرانگر دشمن له شده بود ، اینجاست که باید قدر این شهدا را دانست .

مشاور عالی فرمانده سپاه با اشاره به هجمه همه جانبه دشمن بر علیه ملت ایران تاکید کرد : انور سادات خطاب به ریگان رئیس جمهور اسبق آمریکا گفته بود ، اگر میخواهید کشور و ملت ایران را تسلیم خود کنید باید از طریق تحریم اقتصادی ، انزوای سیاسی ، رواج مواد مخدر ، مسائل اخلاقی و رسانه وارد شوید تا بتوانید ایران را اسیر خواسته های خود کنید.

وی اضافه کرد : امروز جوانان ما به شدت در تیر رس جنگ نرم دشمن قرار دارند و تشخیص حق و باطل برایشان سخت شده است . بنابراین باید مراقب باشیم و در برابر این هجمه مانند دوران دفاع مقدس مقاوم باشیم و الحمدالله به لطف وجود رهبر عظیم الشان انقلاب این حیله دشمن هم ناکام خواهد ماند.

این مقام عالیرتبه سپاه نقش آفرینی رهبر معظم انقلاب را در سطح بین الملل بی نظیر خواند و اذعان کرد : همگان دیدند سیاست های رهبر معظم انقلاب در منطقه با ذکر  این جمله که نیروی زمینی روسیه نباشید ، روسیه نیروی هوایی شما باشد همه معادلات دشمنان در سوریه بهم خورد به طوری که رئیس جمهور روسیه برای دیدار با مقامات ایرانی مستقیما به دیدار رهبر انقلاب رفتند چرا که آرزوی دیدار با ایشان را دارند ، البته اگر آقا اجازه دیدار به اوباما میدادند شک نکنید که با سر می آمد.

سردار دقیقی در خصوص جنگ نرم به مسئولان و خانواده ها هشدار و خاطر نشان کرد : شوروی سابق تنها با رادیو فردا از هم پاشید اما امروز ایران اسلامی با بیش از ۲۵۰۰ رسانه معاند و ضد انقلاب مواجه است که شبانه روز در حال تخریب و ایجاد فساد اخلاقی در جامعه هستند که باید مسئولان به این موضوع توجه داشته باشند چرا که خیلی از خانواده های شهداء از وضعیت کنونی نگرانی دارند .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.