این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج در پی اهانت سربازان امریکایی در افغانستان به قرآن ؛ اهانت نظامیان امریکا به قرآن نشان از عمق خباثت و عداوت آنها با اسلام است

نسخه مناسب چاپ

سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به اهانت جمعی از نظامیان خبیث آمریکایی برای آتش زدن قرآن کریم بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

 انالله و انالیه راجعون

 ان الذین ان الذین یضلون عن سبیل الله لهم عذاب شدید بما نسوا یوم الحساب

 کسانی که از راه خدا بیرون رفته و گمراه می شوند برایشان عذابی سخت در مقابل اینکه روز حساب را فراموش کرده‌اند.

 اهانت جمعی از نظامیان جاهل و خبیث آمریکایی به قرآن کریم نشان از عمق عداوت و خباثت عده‌ای سرباز خودفروخته به تأسی از اربابان مغرض و بدخواه خود به ارکان دین مبین اسلام و در صدر آن قرآن کریم کتاب آسمانی مسلمانان است که بار دیگر قلب مسلمین جهان را جریحه‌دار کرد.

 حاکمان بی‌حیای آمریکایی و اراذل زمان با درک ناقص خود دریافتند دین اسلام به مدد آموزه‌های قرآن کریم این معجزه جاوید و ابدی و مکمل ادیان توانسته است جایگاه مسلمی را در جهت نهضت بیداری اسلامی پیدا کند و کاخ تفرعن عده‌ای خودفروخته که در نکبت و گمراهی و جهل و جمود دسته پا می‌زنند را فرو ریخته و با چالشی عظیم مواجه کنند.

 این ناکسان بی‌دین و پیروان آل ثمود دیگر هیچ راهی نیافتند چرا که می‌دانند و دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی ایران به مدد قرآن کریم و رهبری فرزانه و خردمند در گروه آرمان‌های گرانبهای آن کشورهای منطقه و حتی کشورهای کوبا و آمریکا موفق و مؤثر عمل کرده است.

 بندگان شیطان چون سیاستمداران و سربازان نحس آمریکا که با این عمل ننگین خود ثابت کرده‌اند دشمنان خلق خدایند ابتدا با ابزار نظامی و حمله به عراق و افغانستان و تحریم ایران با استفاده از ابزارهای اقتصادی سعی در مبارزه با بسط و گسترش ایران‌خواهی و بدبین کردن مردم نسبت به معارف اسلامی و دینی دارند. که عده‌ای از امیران عرب و پیروان ابولهب که کلهم تبت یدا بسوی بت‌های آمریکایی و صهیونیستی خود در حال سجود هستند، نیز از این همه جنایت و ناجوانمردی بر خموشی و قعود هستند.

 آمریکای جنایتکار عده‌ای از مردم بیگناه و بی‌دفاع افغانستان را به راحتی می‌کشد و عالم کفر و نفاق و سازمان بی‌ملل همه در خاموشی مطلقند و متاسفانه آنکه دست در گریبان جهل خود فرو برده و همواره همنوا با حاکمان زر و زور و عمال رژیم اشغالگر هستند و سنگین‌تر و غمبارتر آنکه قرآن کریم را در مقابل انوار مسلمانان بیدار جهان به آتش می‌کشند.

 ایران اسلامی در حال حاضر الگوی اصلی ملت‌های عرب منطقه و سایر ملت‌های بیدار کشورهای اروپایی و آمریکایی است و بحمدلله در پرتو تفکر اسلامی و در سایه رهبری شجاعانه حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح ایشان حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ «مدظله‌العالی» نشان داده است که می‌توان هم انقلاب کرد و هم از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و قرآن عزیز محافظت کرد.

 همچنان که بدخواهان و خائنین تمام تلاش خود را در سطح بین‌المللی و داخلی برای نابودی انقلاب به کار بسته‌اند اما اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه تمامی نقشه‌های آنان را نه تنها در ایران ناکام گذاشته است بلکه می‌رود تا با الگوسازی، بلاد مسلمین را از لوث وجود دشمنان خدا و قرآن تطهیر نماید.

 سازمان بسیج مستضعفین با تسلیت به همه مسلمانان بیدار جهان و با غم‌انگیز خواندن این عمل شیطان‌پرستانه لعنت و عذاب الهی را از جانب حی ودود برایشان خواستار بوده و از همه مسلمانان جهان بویژه مردم مسلمان افغانستان می‌خواهد با توکل بر خدا و تکیه بر غیرت و عزم انقلاب خود به مبارزه حق‌خواهانه تا محو حکام جور و ستم ادامه بدهند تا انشاءالله روزی فرا برسد که پرچم اسلام از دست ولی فقیه‌مان امام خامنه‌ای به دست حضرت علی ولیعصر(عج) در سراسر گیتی به احتزاز درآید و به راستی که این روز، روز عید مسلمین خواهد بود.