این مطلب ۸۲ بار خوانده شده
با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت

مجیدی: حضور در انتخابات، لبیکی دوباره به نظام اسلامی و ارزش‌هاست

«مجید مجیدی» در نامه‌ای با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار داشت: حضور در انتخابات، لبیکی دوباره به نظام اسلامی و ارزش‌هاست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) البرز به نقل از خبرگزاری فارس، مجید مجیدی کارگردان سینمای ایران در نامه‌ای که نسخه‌ای از آن به خبرگزاری ارسال شده با تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات، شرایط خاص امروز و توجه به شرایط جهانی را دلیل مضاعف شدن شرکت در انتخابات خواند و با توجه به پیامی که میزان مشارکت مردم برای دنیا خواهد داشت این حرکت را تاثیرگذار بر اراده آنان دانست.

مجید مجیدی منافع ملی را از مسایل دیگر جدا دانست و شرکت در انتخابات را جزو وظایف اجتماعی هر ایرانی بیان کرد.

او از مردم عزیز ایران اسلامی خواست تا هم‌صدا با انقلاب و برای لبیک با رهبری در این انتخابات شرکت کرده و بدانند پرشور برگزار کردن این انتخابات در این زمان که افتخارات و عزت نیاز کشورمان است خود کسب موفقیت بزرگ دیگری در جهان خواهد بود و این‌بار دستاوردی بزرگ برای کشور عزیز اسلامی ایران است.

قسمتی از پیام وی به این شرح است:

انتخابات در هر کشور عرصه حضور مردم و صحنه تجلی اراده مردمی در تعیین سرنوشت و آینده خویش است و در شرایط خاص کشور ما، که به تعبیر مقام معظم رهبری، نفس حضور، تعیین کننده است، حضور در انتخابات، لبیکی دوباره به نظام اسلامی و ارزش‌هاست.

امید که مردم ایران هم یک بار دیگر، به حضور خود، رنگ حماسی بزنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.