این مطلب ۵۶ بار خوانده شده
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرگز:

یادواره های شهدا ، بالاترین اکسیری هستند که در جامعه امروزی تزریق می شوند

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرگزگفت: یادواره های شهدا ، بالاترین اکسیری هستند که در جامعه امروزی تزریق می شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ حجت الاسلام جهانشاهی، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه بندرگز، پیرامون اثر مثبت یادواره های شهدا خاطرنشان کرد: یا توجه به هجمه های فرهنگی و جنگ نرم دشمن، یادواره ها و یادمان های شهدا بالاترین اکسیری هستند که در جامعه امروزی تزریق می شوند.

وی درادامه افزود : نسل امروزی این انقلاب باید بدانند اگر رشادت ها و دلاوریهای این افلاکیان نبود، ما باید در زیر یوق استکبار جهانی سر خم می کردیم.

حجت الاسلام جهانشاهی در ادامه افزودند: انعکاس تأثیر معنوی شهدا در جامعه امروزی، کمتر از عبادت نیست و موجب سازندگی و آماده سازی جوانان امروزی خواهد شد و آن ها با تأسی از این شهدا در برابر استکبار جهانی و جنگ نرم آن ها، آماده نبرد خواهند شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بندرگز ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری دهمین یادواره سداران و شهدای تخریب شمال کشور تأکید کردند: شهدا، جانبازان و رزمندگان ماندگار تخریبچی در دوران هشت ساله دفاع مقدس از جایگاه و منزلت والایی برخوردار بوده و افرادی بودند که رهگشای سایر رزمندگان بوده و همیشه آثار آن ها تجلی بزرگی در جنگ ها ایجاد می کرد.

حجت الاسلام جهانشاهی در پایان ضمن تأکید بر استمرار برگزاری این یادواره ها اذعان داشت: ما همواره باید رشادت های این عاشقان ولایی را زنده نگه داشته و به نسل های آینده نشان دهیم که کار این رزمندگان، کاری بوده است تا آرمان های وجودی خود را محقق سازند. آن ها کسانی بوده اند که با از خودگذشتگی بر روی مین ها و سیم های خاردار قرار می گرفتند تا معبر برای سایر رزمنده ها باز گردداین عمل یک نوع شهامت نیست بلکه بالاترین عبادت است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.