این مطلب ۴۵ بار خوانده شده
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کردکوی :

راهیان نور راه و رسم شهادت را زنده نگه می دارد

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کردکوی گفت: راهیان نور یک کار فرهنگی بزرگی در سطح کشور است که راه و رسم شهادت را زنده نگه می دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج ، سید روح الله ابطحی  جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان  کردکوی  در گفتگو با بسیج با اشاره به اینکه راهیان نور راه و رسم شهادت را زنده نگه می دارد ،گفت : راهیان نور یک کار فرهنگی بزرگی در سطح کشور است که  اثرات معنوی زیادی  در کوتاه ترین زمان ایجاد می کند  .

ابطحی با اشاره به اینکه در این سفر معنوی با آرمان شهدا و امام خمینی (ره) تجدید بیعت می شود،تصریح کرد: تقویت روحیه معنوی و اعتقادی زائرین در این سرزمین نورانی  دو چندان می شود.

وی راهیان نور را یک یادواره شهدا در سرزمین شهدا دانست و افزود: زائرین در این سفر معنوی بانحوه عملیات و رشادت ها و مشهد شهیدان بیشتر آشنا می شوند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان  کردکوی در خصوص زمان اعزام کاروان ها به مناطق عملیاتی جنوب گفت: اعزام  کاروان ها در روز های اخر سال و ایام عید زمان مناسبی است چرا که  زائرین می توانند سالی معنوی را در کنار شهدا آغاز کنند .

ابطحی ادامه داد: برادر ان و خواهران بسیجی مساجد ومحلات شهرستان کردکوی به ترتیب ۲۱ اسفند و چهارم فرودین در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

وی در خصوص نحوه ثبت نام گفت:  برادران و خواهران بسجی که در حلقه های صالحین ساماندهی شده اند می توانند از  طریق پایگاه بسیج و حوزه مقاومت برای اعزام ثبت نام کنند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان  کردکوی متذکر شد: از اقدامات فرهنگی در طی سفر توزیع بسته های فرهنگی از قبیله  سی دی در خصوص سیره شهدا ،زندگی نامه شهداو توزیع کتابچه های مناطق عملیات ها که رزمندگان ما و شهدا به دفاع با دشمن پرداخته اند ،می توان نام برد .

ابطحی اظهار کرد:  راهیان نور با یک هدف اساسی در یک مسیر حرکت می کند  وما سعی می کنیم در این مسیر معنوی با تلاش و کوشش کوتاهی نکنیم ./ خبرگزاری بسیج

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.