این مطلب ۶۹ بار خوانده شده
جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان :

دشمنان شیطان صفت چشم دیدن پیشرفت و استقامت جوانان انقلابی ما را ندارند

جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: این شیطان صفتان هیچ وقت نمی توانند پیشرفت و استقامت جوانان انقلابی این کشور اسلامی را ببینند و آنها بدانند که ما با تمام توان جلوی زیاده خواهی آنان خواهیم ایستاد.
نسخه مناسب چاپ

دکتر حسین کریمی اول، جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در ابتدای سخنرانی خود در اولین یادواره شهدای هنرمند استان گلستان در شهرستان کردکوی، ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی به مهمانان حاضر در برنامه به مناسبت های امروز که روز هنر ارزشی است و بمناسبت شهادت سیدمرتضی آوینی، شهید اهل قلم به این نام نامگذاری شده است اشاره کرد.

وی همچنین یکی دیگر از مناسبت های امروز را روز ملی فن آوری هسته ای عنوان کردند و ایراد داشت: با اینکه دشمنان قسم خورده این انقلاب کمر همت بسته اند تا آنرا نابود کنند اما بحمدالله جوانان و دانشمندان غیور این آب و خاک تا آخرین قطره خون ایستاده و این چرخه را کامل خواهند کرد و خدا را شاکریم تا به امروز این کار را انجام داده ایم.

کریمی در ادامه به نامگذاری سال ۹۳ توسط امام خامنه ای اشاره کرد و گفت: یکی در بحث فرهنگ و این دغدغه حضرت امام خامنه ای که قریب به ۱۰ سال آنرا با عنوان های مختلف تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی، غارت فرهنگی، ناتوی فرهنگی و … عنوان می کنند و دیگری بحث اقتصاد که چند سالی است مورد توجه جدی قرار گرفته و همگان موظفند که در این دو مقوله فرهنگ و اقتصاد به صورت جهادی پا به عرصه کارزار بگذارند.

جانشین سپاه نینوا با عنوان این مطلب که دفاع مقدس نمونه بارز ایستادگی ملت ایران است، خاطرنشان کرد: غیورمردان ما با فرمانبرداری از ولی زمان و پیام جهاد حضرت امام (ره) به میدان های نبرد شتافتند و با گوشت و خون خود جلوی توپ و تانک دشمن بعثی تا به دندان مسلح ایستادگی نمودند و با حول قوه الهی یک وجب از میهن اسلامی را در اختیار بیگانگان قرار ندادند ما نیز می بایست در این برهه از زمان پیرو ولی زمان خود بوده ودر مقابل هجمه های دشمن چه در بعد فرهنگ و چه در بعد اقتصاد ایستادگی کنیم.

وی افزود: اگر می خواهیم عزتمندی خود را در دنیای امروز حفظ کنیم و به همان فرنگ، سیره و روشی که مقام معظم رهبری عنوان می کنند جامه عمل بپوشانیم باید به شهدا و راه شهدا تمسک بجوئیم.

سرهنگ کریمی اول در ادامه با بیان این نکته که فرهنگی که با آن روبرو هستیم فرهنگ انقلابی و ارزشی است، اظهار داشت: هنر انقلاب اسلامی هنری ارزشی است که انسان را به ملکوت اعلاء می رساند و هنر غیر ارزشی هنری است که انسان را به نیستی و نابودی می کشاند.

جانشین سپاه نینوای استان گلستان در بخش دیگری از سخنان خود ترویج هنر و فرهنگ انقلابی و اسلامی را از اهداف انقلاب اسلامی و آرمان های شهدا دانست و گفت: وظیفه ماست تا هنر اسلامی را به خوبی به مردم مخصوصا جوانان معرفی کنیم.

کریمی در پایان با اشاره به صدور قطعنامه جدید اتحادیه اروپا و این گستاخی آنان عنوان کرد و بیان داشت: این شیطان صفتان هیچ وقت نمی توانند پیشرفت و استقامت جوانان انقلابی این کشور اسلامی را ببینند و آنها بدانند که ما با تمام توان جلوی زیاده خواهی آنان خواهیم ایستاد و تمام جوانان این آب و خاک پا در رکاب ولایت ایستاده اند و کوچکترین خطایی از آنان را قاطعانه پاسخ خواهند داد و اگر گلوله ای به سمت این سرزمین شلیک شود با انبوهی از موشک های سپاه مواجه خواهند شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.