این مطلب ۳۲ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسيج آزادشهر:

امام مردم را به ايستادگي و مقاومت دعوت مي كرد

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج آزاد شهر ، گفت : برتری ملت ما بر دشمنان به برکت ایمان امام به خداوند متعال بوده است که مردم را به ایستادگی و مقاومت دعوت می کرده .
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ قربانپور فرمانده ناحیه سپاه آزادشهر در مصاحبه با خبرنگار بسیج گفت : یکی از مهمترین خصوصیات شخصیتی حضرت امام خمینی (ره) ایمان ایشان به خدا وند می باشد و برتری ملت ما بر دشمنان به برکت ایمان امام به خداوند متعال بوده است که مردم را به ایستادگی و مقاومت دعوت می کرده.

وی افزود : از دیگر ویژگی های حضرت امام می توان به علم امام به مسایل روز آن زمان و حتی علم آگاهی از آینده نیز اشاره کرد ، از دیگر ویژگی های بارز ایشان اراده و همت بالا، بصیرت آگاهی ، آینده نگری ، توکل به خداوند ، صراحت در بیان ، شجاعت ، قاطعیت ومردم داری و مردم دوستی امام بوده که  موجب شد در دل مردم جای پیدا کند و مردم به ایشان علاقه مند باشند.

 

سرهنگ قربانپور در خصوص اندیشه حضرت امام افزود : بعد از حکومت اسلامی حضرت محمد (ص) و امام علی (ع) آنطور که باید و شاید حکومت اسلامی شکل نگرفت و اسلام در غربت واقع شد مگر به به برکت حضرت امام و انقلاب اسلامی که به رهبری و هدایت گری ایشان بود و الحمد الله بعد از حدود۱۴۰۰ سال شاهد احیای مجدد حکومت اسلامی نیز بودیم.

 

فرمانده سپاه آزادشهر در ادامه افزود : آرمان های امام راحل نیز آرمانهای بلندی بوده که این انقلاب را به همت مردم ؛ جوانان و با توکل و توجه به خداوند انجام داد.و این انقلاب را پیروز کرد ، آرزوی امام خمینی (ره) این بوده که این انقلاب زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) باشد و این انقلاب به دست صاحب اصلی اش نیز برسد .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.