این مطلب ۷۳ بار خوانده شده
حجت الاسلام سائری:

امروز جنگ پیش رو جنگ فرهنگی و جنگ نرم است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر گفت : ما امروز درگیر جنگ فرهنگی و جنگ نرم هستیم و دشمن با تهاجم گسترده فرهنگی قصد آسب رسانی به جوانان را دارد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج از آزادشهر ،حجت الاسلام سائری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر گفت : در بحث انقلاب اسلامی که یک پدیده الهی بود و بعد از این که این نهضت و این انقلاب به برکت ایمان حضور مردم به ثمر نشست و چون ماهیت این انقلاب و این نهضت که خود حضرت امام بارها فرمودند : ماهیت این نهضت یک ماهیت فرهنگی ، دینی و الهی بود ، لذا بعد از شکل گیری این انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نهادی را تأسیس کردند که بشود متولی امر دین ، امر فرهنگ و آن نهاد سازمان تبلیغات اسلامی  بود که در واقع معمار کبیر انقلاب برای پیشبرد اهداف تبلیغات دینی و فرهنگ دینی این نهاد را تأسیس کرد .

وی افزود : سازمان تبلیغات اسلامی در یکم تیرماه  سال ۱۳۶۰ به دستور امام خمینی (ره) تأسیس شد و به عنوان یک نهاد انقلابی و زیر نظر خود حضرت و امروزه هم زیر نظر مقام معظم رهبری به عنوان یک نهاد فرهنگی کار خودش را ادامه می دهد .

حجت الاسلام سائری بیان داشت : اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر در زمینه های مساجد ، هیأت های مذهبی ، کانون مداحان و در بحث شبکه عظیم مبلغین و در بحث احیا و برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی نیز فعالیت دارد.

وی اذعان داشت : در بحث تبلیغات دینی اگر بخواهیم در مقابل توطئه های دشمنان بیاستیم و تبلیغات سوء دشمنان را پاسخ دهیم باید ابزار آن را داشته باشیم ، امروزه باید با ابزارهای روز وارد عرصه تبلیغ شویم .

وی در پایان افزود : امروزه جنگ جنگ ، نرم است ، جنگ فرهنگی است و لذا برای موفقیت در عرصه تبلیغات دینی در قدم اول باید خودمان را به ابزار تبلیغاتی و تکنولوژی روز دنیا مجهز کنیم و قدم دوم نیز همان شیوه تبلیغی سنتی خودمان است که همان روحانیون و مبلغان دینی هستند .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.