این مطلب ۷۰ بار خوانده شده

۸ سال دفاع مقدس، فصلی درخشان و ماندگار از کتاب تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان : در حقیقت ۸ سال دفاع مقدس، فصلی درخشان و ماندگار از کتاب تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی و حماسه ای سترگ است
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ پاسدار سید مهدی حسینی معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان گفت : با حمله ۱۹۲ فروند هواپیمای عراق در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ به فرودگاهها ، اماکن و مناطق مهم و حساس ایران ، جنگ تحمیلی به صورت رسمی نیز آغاز شد.

از اهداف تجاوز عراق به ایران می توان به برندازی نظام جمهوری اسلامی ایران ، تسلط به اروند ، تصرف استان خوزستان نیز اشاره کرد که الحمدالله به هیچ کدام از اینها نیز نرسیدند.

حسینی خاطرنشان کرد:یادمان باشد جنگ ۸ ساله مقطعی کوچک از جنگ حق و باطل بود و جنگ حق وباطل تمام شدنی نیست جنگ حق وباطل از اول عالم شروع شده وتا آخر ادامه خواهد داشت، نباید فراموش کنیم که ملت ما امروز هم در جنگ است و نباید از دشمن غافل شد چون که استکبار جهانی منتظر فرصتی است که از غفلت ما استفاده کند.

وی اذعان داشت : تحریم ها چیزی بسیار جدید ی نیست که بگوییم در این چندسال اخیر اتفاق افتاده است،ما در اوج جنگ تحمیلی هم دچار و شاهد تحریم بودیم،ما هم جنگیدیم و هم در تحریم بودیم در زمان جنگ وضعیت اقتصادی ایران با وجود اینکه چند تاسیسات اصلی ایران توسط دشمن تخریب و منهدم شده بود بسیار جالب نبود و ما توانستیم بر روی پای خود بیاستیم و به حول قوه ی اللهی الان هم به نوعی در دوران جنگ فرهنگی هستیم و امیدواریم خداوند به همه ی ما توفیق بدهد،تا بتوانیم در این جنگ همچون سنوات گذشته سربلند و پیروز بیرون بیاییم.. انشالله

وی در پایان گفت : در حقیقت ۸ سال دفاع مقدس، فصلی درخشان و ماندگار از کتاب تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی و حماسه ای سترگ است که در جریان آن، اتفاقات ارزشمندی رقم خورد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی، جایگاه الهی و مردمی خود را به رخ جهانیان بکشد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.