این مطلب ۷۵ بار خوانده شده

ایمنی باید تبدیل به یک فرهنگ شود

مسئول بازرسی و ایمنی ناحیه سپاه آزادشهر گفت : رعایت مسائل ایمنی باید تبدیل به یک فرهنگ شود
نسخه مناسب چاپ

سرگرد پاسدار عقیل قاضی محسنی در مصاحبه با خبرنگار بسیج اذعان داشت : هرساله ۱۵ تا ۲۱ اسفندماه در سپاه بعنوان هفته ایمنی نامگذاری شده است که این هفته را خدمت تمامی سبز پوشان حریم ولایت تبریک عرض می کنم .

مسئول بازرسی و ایمنی ناحیه مقاومت بسیج سپاه آزادشهر در خصوص ضرورت ایمنی ، پیشگیری و مقابله با سوانح اظهار داشت : یکی از پدیده های جوامع بشری مقوله سوانح و حوادث می باشد که انسان از بدو خلقت خویش تا کنون بنابه دلایل مختلف با انواع حوادث روبرو بوده است که در این راستا تلفات و ضایعات و خسارت های قابل توجهی را متحمل شده است .

وی خاطرنشان کرد : سازمانهای نظامی به لحاظ ذر اختیار داشتن انواع و اقسام تجهیزات و وسایل دفاعی ، تسلیحات و مهمات و مواد منفجره و اجرای مامورتهای مخاطره آمیز ، بیش از سازمانهای دیگر در معرض خطرات و، سوانح و حوادث قرار داشته و معمولا حوادث آنهاازشدت بیشتری برخوردار بوده و بیشتر با تلفات و ضایعات انسانی یا نقص عضو همراه می باشد ، به همین منظور استفاده از اصول و روشهای ایمنی و گسترش فرهنگ آن در همه ی بخش ها و فعالیت ها ، ابعاد آن روز به روز در زمینه های مختلف وسعت یافته و اغلب ، وضعیت بدون خطر یا کم خطر را در محیط های کاری و انجام فعالیت های روزمره کارکنان فراهم می آورد.

وی در پایان در خصوص فعالیت های انجام شده در این هفته در سپاه آزادشهر افزود : در این هفته کارهای از قبیل برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با الزامات فنی خودرو ، پخش فیلم در راستای آگاهی بخشی کارکنان در خصوص مسائل ایمنی ، برگزاری کارگاه آموزشی اطفاء حریق و ... جهت ارتقاء و آگاهی بخشی ایمنی کارکنان نیز صورت گرفت .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.