این مطلب ۵۸ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آزادشهر :

مهمترین هدف از تشکیل سپاه حفظ و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آزادشهر به مناسبت سالروز تاسیس سپاه گفت : مهمترین اهداف تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حفاظت وپاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیش برندگی انقلاب اسلامی در همه عرصه ها ست .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، سرگرد رمضانعلی سمیعی پاقلعه ، ضمن تبریک این روز به تمامی پاسداران ایران اسلامی گفت : باتوجه به اهداف تشکیل سپاه ، ماموریت های متنوعی در عرصه های نظامی، فرهنگی ،اجتماعی و هرزمینه ای که تهدیدی برای هویت انقلاب اسلامی باشد ، در اهداف تشکیل این نهاد مقدس می باشد وسپاه در راستای صیانت از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی که اتفاقاً آرمانهای متعالی است خودش را موظف به حضور در عرصه های مورد نیاز می داند واین حضور وجان نثاری از سر تکلیف وتعهدی است  که پاسداران عزیز و مجموعه سپاه پاسداران وبسیج مستعضفین در خود احساس می کنند .

وی فلسفه ی وجودی سپاه را ، انقلابی بودن ، مذهبی بودن و مردمی بودن برشمرد و افزود : روحیه مدیریت جهادی در این سه ویژگی می باشد .

وی ادامه داد : امروز به حمدالله به برکت خون شهداء ،  انقلاب اسلامی تبدیل به درخت تنومندی شده است که حافظ و نگهبانی پرتوان بنام سپاه پاسداران دارد.

سمیعی اذعان داشت : البته دشمنان تاب دیدن شکوفایی و سر افرازی سپاه پاسداران  را ندارند و در صدد ضربه زدن به انقلاب و سپاه به هر طریق ممکن هستند ،‌خداوند را شاکریم دشمنان ما را از نادان ها قرار داد .

فرمانده سپاه ناحیه آزادشهر در پایان خاطر نشان کرد : دشمنان  نمی دانند این نظام و انقلاب با این دشمنیها و خصومت ها در کارش خللی ایجاد نخواهد شد و فرزندان روح الله که در قالب ۵ نیروی مقتدر (زمینی ،‌دریایی ،‌هوایی ،‌قدس و سازمان بسیج ) گوش به فرمان مولایشان آماده جانفشانی در راه حفاظت از انقلاب و دین خدا هستند تا پرچم اسلام را به دست صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله العظم برسانند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.