این مطلب ۷۸ بار خوانده شده
جانشین سپاه نینوا استان گلستان؛

کسی جرأت ندارد پای آمریکا را به کشور امام زمان (عج) باز کند/ ما باید بر توانمندی های خود تکیه کنیم

جانشین سپاه نینوا استان گلستان در جمع بسیجیان شهرستان آزادشهر گفت: هیچ کسی در این کشور جرأت این را ندارد که پای آمریکا را به کشور امام زمان (عج) باز کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سرهنگ دکتر حسین کریمی اول در یادواره شهدای روستای اکبر آباد آزادشهر اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی، دشمنان تمامی تلاششان را برای سرنگونی این نظام کرده اند که در راس آنها آمریکاست.

وی افزود: اختلاف ما با آمریکا یک اختلاف ریشه ای و بنیادی است، زیرا که آریکا میخواهد دنیا را در اختیار خودش داشته باشد و کدخدای این عالم باشد، ولی ایران اسلامی در مقابل این تفکر و سلطه گری آمریکا ایستاده است و این را اسلام ما و مکتب عاشورا و امام حسین (ع) به ما داده است و ما هرگز زیر سلطه ظلم و ستم نخواهیم رفت.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان با طرح این سوال که ” آیا بعد از ۳۵ سال از گذشت انقلاب و به شهادت رسیدن جوانان رشیدمان، می خواهیم که آمریکا دوباره به این کشور برگردد؟” تاکید کرد: هیچ کسی در این کشور جرأت این را ندارد که پای آمریکا را به کشور امام زمان (عج) باز کند.

وی با بیان اینکه این یک تقابل اعتقادی است، افزود: این تقابلی است که بر اساس اعتقادات در برابر ظالم حال حاضر دوران، آمریکاست و آمریکا نیز یزید زمان است و ما دست بیعت به یزید نمی دهیم.

مسیر انقلاب اسلامی از درون مذاکرات نمی گذرد

سرهنگ کریمی اول اذعان داشت: مسیر و راه انقلاب اسلامی ایران از درون مذاکرات هسته ای نمی گذرد، زیرا که آمریکا غیر قابل اطمینان و اعتماد است و بر این مبنا و بر اساس اعتقاداتمان که بر خلاف سلطه گری است، با آمریکا کنار نخواهیم آمد.

وی افزود: قیام و حرکت شهدا برای خدا بود و در این دنیا، جزء خدا از کسی هراس و واهمه ای نداشتند و این شد که آنها پیروز هستند و از همین رو جمهوری اسلامی ایران از هیچ کس و چیزی جز خداوند هراس و بیم ندارد و ان شالله که پیروز همیشگی است و خواهد بود.

جانشین سپاه گلستان خاطرنشان کرد: رزمندگان ما مطیع امر رهبری بودند و نگذاشتند حرف امام بر روی زمین بماند و با خون خود، این کار را انجام دادند، و امروزه ما هم باید مطیع امر رهبری باشیم و تمامی فرامین ایشان را مو به مو در بدنه این نظام و این ملت بکار بگیریم.

وی در ادامه با اشاره به فتنه ۸۸ بیان کرد: یک سری خواص در این مملکت امید را در دل دشمن زنده کردند که می توانند به سوی این مملکت دست درازی کنند، ولی ملت ایران اسلامی با بصیرت و شناختی که داشتند، حق را از باطل جدا کردند و با خلق حماسه ۹ دی انقلاب اسلامی را بیمه کردند.

ما بایستی بر توانمندی های خود تکیه کنیم

کریمی اول ابراز داشت: مشکلات این کشور از بیرون حل نخواهد شد و به وسیله مردم و جوانان این مملکت حل خواهد شد و ما بایستی بر توانمندی های خود تکیه کنیم.

وی افزود: امروز دشمن در افول قدرت است و آمریکایی ها امروزه به ایران نیاز دارند تا این چهره زشت و قبیح خود را خوب نشان دهند.

یقیناَ پیروزی قدس با نام ایران گره خواهد خورد

جانشین سپاه نینوا اظهار داشت: ما در جنگ حق و باطل هستیم و مسیری را انتخاب کرده ایم که الهی است و چون مسیر الهی است خداوند هم در این مسیر ما را یاری خواهد کرد.

وی در پایان تصریح کرد: امروز اسلام ناب محمدی تمام خاورمیانه را در برگرفته و یقینا پیروزی قدس شریف با نام ایران اسلامی گره خواهد خورد.

انتهای پیام/

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.