این مطلب ۵۷ بار خوانده شده

سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها مایه یأس دشمنان شده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گالیکش گفت: سپاه پاسداران در تمامی عرصه ها مایه یأس دشمنان شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش ایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سرگرد یعقوب مصطفی لو سالروز تأسیس سپاه پاسداران که فرزند امام و انقلاب محسوب می شود را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت و اظهار داشت: سپاهی که امام در مورد آن فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود و یا امام حاضر می فرمایند هر جایی که احساس خطر کنم کشور را به ستون سپاه می بندم.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران بر اساس آیه ای که در آرم پاسداران وجود دارد به درستی ثابت کرده که در تمام عرصه ها به خوبی عمل کرده و مایه یأس دشمنان شده.

مصطفی لو افزود: سپاه پاسداران شهرستان گالیکش از سال ۹۲ که ارتقاع سازمانی یافت در قالب امورات فرهنگی، تعلیم و تربیت و اقتصاد مقاومتی گوش به فرمان ولی امر مسلمین بوده و با تمام توان و قدرت جهت رسیدن به سند چشم انداز سپاه وارد عمل شده است.

وی خاطرنشان ساخت: سپاه شهرستان گالیکش طی این دو سال اقدامات تحصین برانگیزی را در عرصه ی فرهنگی در زمینه های تبین گفتمان ولایت و شعارهای سال حضرت آقا انجام داده که از طریق فضا سازی فرهنگی سطح شهر، ارائه گفتمان پایگاه به پایگاه و مسجد به مسجد در عرصه اقتصاد مقاومتی در ۲ زمینه فرهنگ سازی پیرامون سبک زندگی و عقل معاش بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گالیکش ادامه داد: در عمل نیز اقدام به توسعه و ترویج تولیدات اقتصاد مقاومتی در قالب ورمی کومپوست، پرورش زنبود عسل، پرورش قارچ، ماکیان و مرغ نیز وارد عرصه کار اقتصاد مقاومتی گردیده است.

مصطفی لو گفت: در نظر است ناحیه بسیج سپاه شهرستان گالیکش در سال ۹۳ در ۲ زمینه فرهنگ و اقتصاد مقاومتی بیش از پیش اقدام گردد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.