این مطلب ۴۷ بار خوانده شده
فرماندارکلاله:

برای هر شهید نهالی بر زمین می کاریم

فرماندار کلاله گفت: امسال دانش آموزان کلاله ای به یاد شهیدان شهرستان کلاله در روز درختکاری برای هر شهید یک نهال می کارند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج از کلاله ، محمد تقی قزلسفلی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کلاله گفت: امسال دانش آموزان شهرستان کلاله به یاد شهیدان و گرامیداشت تلاش های معلمان ، برای هر شهید و معلم کلاله ای یک نهال خواهند کاشت.

وی تاکید کرد: باید در این راستا ، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلاله نسبت به تامین نهال های مورد نیاز با آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشد.

قزلسفلی افزود: از مهمترین اقدامات این است که فرهنگ حفظ درخت و گسترش و توسعه جنگل ها در بین دانش آموزان مدارس نهادینه شود.

درادامه جلسه شورای آموزش و پرورش موضوع جشن نیکوکاری مطرح گردید و در خصوص چگونگی اجرای این طرح قبل از سال نو بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید در تمامی مدارس شهرستان ، روز ۱۴ اسفند ماه جشن نیکوکاری برگزار شود و تمامی وجوه جمع آوری شده در بین نیازمندان مدارس توزیع گردد.

گفتنی است که در آخرین جشن نیکوکاری ۳۹۰ میلیون ریال پول نقدی جمع آوری شد که از این بین ۱۷۰ میلیون آن از سوی دانش آموزان مدارس بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.