این مطلب ۷۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی سپاه مینودشت خبرداد:

واگذاری تسهیلات وام های اقتصاد مقاومتی در ناحیه شهرستان مینودشت

سرهنگ نور محمد ممشلی مسئول بسیج سازندگی سپاه مینودشت (دارالولایه )از واگذاری تسهیلات وام های اقتصاد مقاومتی در ۵ عرصه اقتصادی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار بسیج از مینودشت ، سرهنگ نور محمد ممشلی مسئول بسیج سازندگی سپاه مینودشت درگفت :از آنجایی که بسیج سازندگی سپاه مینودشت از ۶  ماه قبل عرصه های اقتصاد مقاومتی در ۵ عرصه پرورش جوجه های نیمچه و طیور بومی و محلی و پرورش ماهی های گرمابی و سردآبی و پرورش و تولید ورمی کومپوست و قارچ فعال بود و عرصه ها را شناسایی کرده بود به کلیه بسیجیان این وعده را داده بودیم که انشالله ما در جهت توسعه و رونق کارشان یکسری تسهیلاتی را در اختیارشان قرار می دهیم.

در ادامه افزود :به لطف و همکاری مسئولین سپاه استان اعتبارات اقتصاد مقاومتی آماده شد و به حساب ناحیه واریز گردید و ما از دو هفته قبل برنامه آموزش های لازم در رابطه با مهارت آموزی و کسب مهارت های لازم را در رشته های مختلف را برگزار کردیم .

سرهنگ نور محمد ممشلی درپایان خاطر نشان کرد : انشالله از این هفته پرونده های اقتصاد مقاومتی را در همان ۵ عرصه که عنوان کردیم تکمیل می کنیم که از هفته آینده افراد به بانک و برای دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی شان  معرفی بشوند تابه کار و  فعالیشان رونق و توسعه خاصی ببخشند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.