این مطلب ۷۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه مینودشت

شهدا در ضیافتشان ما را دعوت کردند

فرمانده سپاه ناحیه مینودشت گفت : کاروانی را با نام عاشقان ولایت به اردوهای راهیان نور اعزام کردیم و این شهدا بودند که ما را در ضیافتشان دعوت کردند.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ پاسدار محمود علیخانی در مصاحبه با بسیج گفت :ما باید هشت سال دفاع مقدس را به عنوان یک درس در خود اتکایی قرار دهیم و براین موضوع که ما با دست خالی در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردیم پافشاری کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از ماموریت های مهم ما در مقوله فرهنگی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است گفت : در بحث تهاجم فرهنگی اگر راه شهدا را ادامه بدهیم هیچ مشکلی نخواهیم داشت .

علیخانی در ادامه بیان کرد: در ایام فروردین ماه ۹۳ بالغ بر ۵۰۰ نفر را به اردوهای راهیان نور اعزام کرده ایم واین خواسته خود شهدا بود که ما در این مناطق حضور پیدا کنیم و شهدا بودند که ما را در ضیافتشان دعوت کردند .

فرمانده سپاه ناحیه مینودشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادتصریح کرد : در بحث اقتصادی اگر از استعدادها وهمت و عزم بومی خود و استفاده ازمنابع داخلی بهره ببریم قطعا در بحث اقتصاد هم به خود کفایی خواهیم رسید واین همان مردمی کردن اقتصاد است که می تواند مشکلات مارا حل کند .

محمود علیخانی در پایان گفت :راهیان نور یعنی سفره فیض الهی که به برکت خون شهدا پهن گشته است  و به برکت خون شهدا انشاء ا... پرچم انقلاب اسلامی با دستان با کفایت مقام معظم رهبری به دست امام زمان خواهد رسید.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.