این مطلب ۱۳۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه نينوا گلستان :

شهدا تابلو و راهنماي زندگي ما انسان ها هستند

فرمانده سپاه نينوا به جايگاه و مقام شهيد و شهادت از نگاه احاديث و آيات الهي پرداخت ، خاطر نشان كرد: شهدا زنده هستند و عند ربهم يرزقونند و آنچنان مقامي را دارا هستند كه اولياء الهي به جايگاه شهيد غبطه مي خورند و دتر حقيقت شهدا به منزله جهت ياب هستند ما بايد راه و لايت و انقلاب را از طريق راه شهدا بشناسيم و در اين صراط مستقيم بمانيم و به خاكي نزنيم .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ؛ سردار رحمت الله صادقي در پاسداشت ۴ شهيد گمنام و ۲۰۱ شهيد والا مقام شهرستان مينودشت در مسجد جامع اين شهر اظهار داشت : همان طور كه امام حسين (ع) مصباح الهدي و سفينه النجاه است ، شهداي ما هم به ابا عبدالله الحسين (ع) اقتدا نمودند و چراغ زندگي و تابلوي راهنماي ما هستند .

فرمانده سپاه نينوا به جايگاه و مقام شهيد و شهادت از نگاه احاديث و آيات الهي پرداخت ، خاطر نشان كرد: شهدا زنده هستند و عند ربهم يرزقونند و آنچنان مقامي را دارا هستند كه اولياء الهي به جايگاه شهيد غبطه مي خورند و دتر حقيقت شهدا به منزله جهت ياب هستند ما بايد راه و لايت و انقلاب را از طريق راه شهدا بشناسيم  و در اين صراط مستقيم بمانيم و به خاكي نزنيم .

وي تصريح كرد : امت اسلامي درس بزرگي از مكتب شهدا و شهادت كسب كرد و اين امت از اين مكتب هيچگاه در مقابل دشمن شكست نخورد و مادامي كه ما همراه شهدا باشيم ، به دنبال ترويج فرهنگ شهادت در جامعه باشيم ، عليرغم همه ي فراز و نشيب ها در طول مسير انقلاب شكست نخواهيم خورد و تمام ترفند ها و توطئه هاي دشمنان بي اثر خواهد بود .

سردار صادقي از انقلاب اسلامي به عنوان يك رخداد بزرگ فرهنگي ديني ياد كرد و افزود : انقلاب اسلامي با شعار نه شرقي نه غربي شكل گرفت و با حاكميت ديني به رهبري امام راحل و در ادامه هم با تدابير حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب توانست همه ي قدرت هاي پوشالي را در مهار انقلاب ناكام كند .

وي در ادامه خاطر نشان كرد : اعتماد به مردم كه بزرگترين ذخيره الهي هستند تا كنون توانسته تمام تهديدات دشمن را خنثي كند و از شهدا به عنوان شاكله تقدس و گل سرسبد انقلاب اسلامي ياد كرد .

در اين مراسم روحاني كه خانواده هاي معظم شهدا ، ايثارگران ، روحانيت معظم ، فرماندار ، و مسئولين دستگاه هاي اجرايي شهرستان حضور داشتند سرهنگ محمود عليخاني ، ضمن عرض خير مقدم هدف از اين مراسم را ترويج فرهنگ شهادت نام برد و يك ي از ذاكرين اهل بيت در وصف شهدا مداحي نمود .

انتهاي پيام/

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.