این مطلب ۴۲ بار خوانده شده

هدف امریکا و رژیم صهیونیستی از جنگ نرم تسلط بر جهان است

یکی از اساتید مسائل فرهنگی استان گلستان گفت: هدف امریکا و رژیم صهیونیستی از ایجاد جنگ نرم با استفاده از رسانه ها، تسلط بر جهان است، غرب می خواهد از این طریق فرهنگ خود را در سطح جهان گسترش دهد.
نسخه مناسب چاپ

عین اله شهابی در نشست روشنگری بسیج کارمندی شهرستان علی آبادکتول بیان کرد: امریکا و رژیم صهیونیستی مرکز فساد و جنگ رسانه ای در سطح جهان هستند که هدف این دو نیز فروپاشی نظم خانواده ها در جهان و به ویژه در ایران است.

هدف اصلی آن ها ایمان زدایی و حیا زدایی است

وی اظهار کرد: آن ها می خواهند ملت ایران را با استفاده از رسانه ها و مطبوعات خودشان در مجامع بین المللی به عنوان یک تروریسم معرفی کنند.

شهابی با اشاره به نقشه ی اسلام هراسی دشمن تصریح کرد: دشمن می خواهد با تبلیغ سؤ، اسلام را که دین رسمی ایران است، در سطح جهان یک دین خشن معرفی می کنند و هدف آن ها از این اقدامات بی اعتمادی مردم جهان نسبت به ایران اسلامی است.

این مشاور امور خانواده اذعان داشت: دشمن در برنامه های ماهواره ای خود، از بین بردن هنجارها و فرهنگ جامعه اسلامی ایران، از بین بردن نمادها و شاخص های جامعه، از بین بردن باورهای دینی و ارزشی، ترویج بی بندوباری، فساد و بدحجابی، از بین بردن نقش ها در خانواده های ایرانی، از بین بردن عقاید و رواج روابط جنسی و نامشروع را دنبال می کند.

وی افزود: رواج خشونت از طریق بازی های رایانه ای، ایجاد چهره ای بد از جامعه ایران در سطح جهان با استفاده از ابزارهای رایانه ای، فروپاشی خانواده های ایرانی، ترویج خیانت و عدم اعتماد زوجین به یکدیگر، نیز از دیگر اهداف امریکا و رژیم صهیونیستی است.

شهابی خاطر نشان کرد: از بین رفتن معنویت و روحیه اسلامی، مادی گرایی، بدحجابی و فساد، بالارفتن آمار طلاق در جامعه، بالارفتن سن ازدواج، بالا رفتن سطح توقعات زوجین از یکدیگر، افزایش خانه های مجردی، کاهش جمعیت در جامعه ایرانی، رواج هم جنس بازی و هوس رانی، از اثرات نامطلوب ماهواره ها و رسانه های غربی است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.