این مطلب ۳۳ بار خوانده شده

هدف دشمن از دجال واره ها حذف ایمان و حیا از جامعه ایرانی است

کارشناس مسائل فرهنگی سیاسی استان گلستان گفت: هدف نظام سلطه تغییر فرهنگ و نگرش اسلامی ملت ایران و حذف ایمان و حیا از جامعه ایرانی با استفاده از ماهواره و جنگ نرم است.
نسخه مناسب چاپ

حمیدرضا بهمنی نژاد در جمع جامعه پزشکی شهرستان علی آبادکتول بیان کرد: ماهواره یا همان دجال واره سابقه چندین ساله ای در زندگی انسان ها دارد، اما امروزه دجال واره فرهنگ و اصل افراد را هدف قرار داده است و این کار دشمن است که می خواهد فرهنگ و اصالت جامعه ایران را دست خوش تغییرات کند.

وی در ادامه اظهار کرد: امروزه راهبرد اصلی نظام سلطه برای مبارزه با انقلاب اسلامی، استفاده از ماهواره و شبکه های ماهواره ای است.

بهمنی نژاد تصریح کرد: عقیده آن ها این است که می توان با تغییر فرهنگ و نگرش اسلامی ملت ایران را به زانو درآورد و با استفاده از ماهواره و جنگ نرم ایمان و حیا را از جامعه ایرانی گرفت.

وی اذعان داشت: این شبکه ها توسط یهود و دشمنان اسلام و ایران هدایت می شوند تا کانون گرم خانواده های ایرانی را هدف خود قرار دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: تبلیغ بی سامانی و لجام گسیختگی بجای خانواده های مومن و مذهبی، عادی جلوه دادن خیانت در روابط زوجین، عادی سازی مشروب خوری و برهنگی، عادی سازی روابط نامحرم، پایین آوردن سطح رضایت زوجین از یکدیگر و ترویج بی بندوباری و بی حجابی از مهم ترین فعالیت های دجال واره (ماهواره) است.

بهمنی نژاد درباره راه های مقابله با تهدیدات دجال واره گفت: شناخت بهتر رسانه ها، آموزش مهارت های زندگی، ترویج گفتگوی کلامی در خانواده های ایرانی، تقویت اعتماد به نفس، استقلال فرهنگی، تقویت باورهای دینی و اعتقادی و دشمن شناسی از مهم ترین راهکارهای مقابله با تهدیدات دجال واره است./ خبرگزاری بسیج

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.