این مطلب ۹۹ بار خوانده شده

علی آبادکتول میزبانی اردوی تیم ملی تکواندو ارتش های ایران

سرمربی تیم ملی ارتش های ایران از برگزاری اردوی ۱۰ روزه تیم ملی تکواندو ارتش های ایران در علی آبادکتول خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ، مرتضی سلطانی در گفتگو با خبرنگار بسیج از علی آبادکتول بیان کرد: این اردو به مدت و با هدف آمادگی اعضای تیم ملی تکواندو ارتش ها برای حضور در مسابقات جهانی تکواند، در شهرعلی آبادکتول برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در ۲۵ مرداد ماه امسال به میزبانی تهران اظهار کرد: تیم ملی ۱۲ نفر ارتش های ایران در این مدت روزانه دوبار تمرینات عمومی اختصاصی خواهند داشت که در این خصوص ۳ سالن دانشگاه آزاد اسلامی، باشگاه وزنه برداری کیان و سالن سرداران شهید علی آبادکتول انتخاب شده است.

سرمربی تیم ملی تکواندو ارتش های ایران با اشاره به آمادگی مطلوب تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی، تصریح کرد: در این مسابقات تیم های بزرگ و معروف اروپایی و آسیایی شرکت دارند که می تواند میدان خوبی برای بچه های ایران باشد.

سلطانی یادآور شد: امکانات مطلوبی نیز از نیروهای مسلح برای موفقیت تیم ملی در نظر گرفته شده تا اعضا با فکری آسوده تمرین کنند.

وی همچنین درباره ظرفیت ورزشی شهرستان علی آبادکتول اذعان داشت: شهرستان علی آبادکتول امکانات ورزشی نسبتاً خوبی دارد و درصورت تقویت زیرساخت های ورزشی محل مناسبی برای اردوهای تیم های ملی رشته های مختلف ورزشی است.

سلطانی خاطرنشان کرد: علاوه بر تمرینات تیم، اعضای تیم ملی به اردوی تفریحی و گشت و گذار در طبیعت زیبای علی آبادکتول نیز خواهند رفت.

سیداحمدحسینی میزبان و رییس هیات تکواندو علی آبادکتول نیز بیان کرد: احسان امینی از ورزشکاران علی آبادکتول نیز در این تیم ارزشمند عضویت دارد و به همین دلیل میزبانی این اردو را در علی آبادکتول برگزارکرده ایم.

وی درپایان خاطر نشان کرد: تکواندو از ورزش های رزمی منظم درجهان است که علاوه قهرمانی یک تفریح برای هنرمند بحساب می آید.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.