این مطلب ۹۱ بار خوانده شده
اعزام ۲ گروه دانشجویی به شهرستان رامیان/

جهادگران علی آبادکتول به روستاهای خان ببین اعزام شدند

مسئول بسیج دانشجویی علی آبادکتول با اشاره به آغاز مرحله دوم اردوهای جهادی شهرستان گفت: ۲ گروه از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول به ۲ روستای محروم شهر خان ببین اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

مصطفی فندرسکی در گفتگو با خبرنگار بسیج از علی آبادکتول بیان کرد: دومین و سومین گروه دانشجویی اردوهای جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خواهران به همت قرار گاه اردوهای جهادی سردار شهید غلامحسین رحمانی به روستاهای میان کاله و سلمان فارسی از توابع شهر خان ببین اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در این دوره از اعزام کاروان اردوهای جهادی، ۱۵ نفر از دانشجویان به روستای میان کاله و ۱۵ نفر دیکر به روستای سلمان فارسی اعزام و به مدت ۱۲ روز در این مناطق فعالیت می کنند.

فندرسکی تصریح کرد: خواهران دانشجو در این اردوها به برگزاری کلاس های آموزشی دینی، فرهنگی، بهداشتی و اقتصاد مقاومتی با محوریت خوداشتغالی خانواده ها خواهند پرداخت.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده بسیج سازندگی در تحقق اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: تبدیل اقتصاد ایران اسلامی به یک اقتصاد پویا، مقاوم، مستحکم و آسیب ناپذیر در برابر فشارهای خارجی، از ضروریات قطعی جامعه در شرایط کنونی انقلاب و کشور است.

مسئول بسیج دانشجویی علی آبادکتول در پایان خاطر نشان کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی" مزین شده، لازم است مدیران دستگاه ها نیز از این حرکت خودجوش دانشجویان جهادگر حمایت کنند چرا که فعالیت این دانشجویان گامی بزرگ در جهت تحقق اهداف کشور و نظام است.

اردوهای جهادی با رویکرد اجتماع محوری تابستان هر سال، در مناطق محروم برگزار می شود تا در قالب این اردوها روستاییان مناطق محروم از خدمات مناسب عمرانی و آموزشی و فرهنگی بهره مند شوند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.