این مطلب ۴۷ بار خوانده شده
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی؛

آغاز طرح کاشت درختان مثمر در اراضی شیب دار علی آباد کتول

به منظور مشارکت هرچه بیشتر بسیج سازندگی سپاه گلستان در تحقق اقتصاد مقاومتی، طرح کاشت درختان مثمردر اراضی شیب دار شهرستان علی آباد کتول با برگزاری مراسمی آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا گلستان ؛ سرهنگ حسن ملک حسینی، رئیس بسیج سازندگی گلستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار خبرگزاری شبستان در علی آباد کتول گفت: در راستای ادامه فعالیت های اقتصاد مقاومتی، فعالیتی که اخیرا بسیج سازندگی ورود پیدا کرده است، کاشت نهال در اراضی شیبدار است.

وی افزود:طی سال ۱۳۹۴ بیش از یک هزارو ۳۰۰ هکتار از عرصه های شیب دار استان در اختیار این سازمان قرار گرفته است تا با توجه به موقعیت مکانی عرصه به کشت گردو،زیتون، بادام و سیب درختی بپردازیم.

ملک حسینی اذعان داشت: تا کنون بیش از ۳۰۰ هکتار از این اراضی کشت شده است و تلاش می کنیم تا بتوانیم با حداکثر ظرفیت درکاشت نهال در این اراضی اقدام کنیم.

رئیس بسیج سازندگی گلستان خاطرنشان کرد: بیش از یکصد هزار هکتار اراضی شیب دار در سطح استان داریم که حدود ۱۰ هزار هکتار از آن کشت نهال انجام شده و ما امیدواریم با یک همت جمعی بتوانیم در سال های آینده اکثریت این اراضی را زیر کشت بیاوریم تا اتفاق خیلی خوبی در سطح استان رقم بخورد.

آئین افتتاح طرح کاشت درختان مثمردر اراضی شیب دار شهرستان علی آباد کتول عصر روز گذشته (۱۹ اسفند) در اراضی شیب دار روستای کردآباد برگزار شد.

انتهای پیام/

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.