این مطلب ۱۷ بار خوانده شده

برگزاری یادواره شهدای روستای چپاقلی بندرترکمن +تصاویر

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم یادواره شهدای روستای چپاقلی بندرترکمن با حضور جمعی از مسئولین ادارات و خانواده شهدا در پایگاه مقاومت عترت این شهرستان برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

در این مراسم سرهنگ علیرضا مومنی جانشین فرمانده سپاه بندرترکمن ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به رشادت های رزمندگان انقلاب در طول ۸ سال جنگ تحمیلی اظهارداشت : فرزندان فداکار انقلاب توانستند با دستان خالی ابر قدرت های استعمارگر را ناباورانه  به زانو درآورند . قدرتی که هیچگاه به این فکر نبود که روزی مجبور به پذیرش قعطنامه و آتش بس شود.

مومنی به بیان سختی های دوران جنگ به خصوص در مناطق مرزی کشور پرداخت و افزود : سختی های دوران جنگ قابل وصف نیست به خصوص در خرمشهر و آبادان ، اما محیط جبهه با وجود تمام سختی های خاص خود مرکز ایثار و گذشت رزمندگان اسلام بود ، جوانانی که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب پیش رفتند و به پیروزی رسیدند و توشه سرافرازی  و عزت را برای ملت به ارمغان آورند.

جانشین فرمانده سپاه بندرترکمن وضعیت امروز کشور را به لحاظ پیشرفت های علمی و اقتصادی اینگونه توصیف نمود : امروز ما با تلاش همین جوانان برومند انقلاب در زمینه علمی و نظامی به ساخت سلاح های پیشرفته نظامی و جنگی رسیده ایم . پیشرفتی که دشمن مغموم را هر روز وادار می کند که دست توطئه های جدید بزند .

علیرضا مومنی پیروزی های این انقلاب را حاصل نثار خون شهدای ۸ سال دفاع مقدس دانسته و وظیفه ما را حفاظت از دستاوردهای انقلاب و عمل به وصایای شهدا دانست  و خاطرنشان کرد : شهدا معامله پرسودی با خدا نمودند لذا ما باید با عمل به گفته های آنان عاقبت بخیری را برای کشور به ارمغان آوریم و روزبه روز برعزت و سرافرازی کشورمان ببالیم .

Golestanema201

Golestanema201

Golestanema201

Golestanema201

Golestanema201

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.