این مطلب ۴۶ بار خوانده شده
امام جمعه بندرترکمن:

آمریکا قصد مقابله با داعش را ندارد

خطیب جمعه شهرستان بندرترکمن در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : آمریکایی که خود داعش را بزرگ کرد ه قصدمقابله با آن را ندارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ محمدصالح منصوری با اشاره به رشادتهای  مردان بزرگ وبی ادعا وانجام وظیفه خود درقبال کشورافزود:جوانان دیروز حق ودین خود را با رشادتهای نستوه به  میهن ادا کردند لذا جوانان امروز هم در تهاجم و ناتو فرهنگی دشمن به کشور برای مبارزه با استکبار جهانی  بایددرراس هرم حضورداشته باشند.

وی با اشاره به سخنان آمریکا در مورد مبارزه با تروریسم وداعش تصریح کرد:حامی اصلی تروریسم وداعش امروز درحالی مدعی مبارزه با این گروهک تروریستی را دارد که خودبا تصویب کمکهای ۱۰میلون دلاری درمجلس سنای خود علم حمایت از تروریسم راعلنی در جهان برپا کرده بود.

امام جمعه این شهرستان با اشاره به اینکه اکنون بابیداری اسلامی در جهان همه مردم دارای بینش بالای سیاسی هستند خاطرنشان ساخت:آمریکایی که خود داعش را بزرگ کرد وپروبال داده  امروزبا احساس خطر از گروهک تربیت کرده خود دست به دامان کشور ها شده است در واقع  بهانه ای برای اظهارات پوچ آنان است چرا که آمریکا قصدمقابله با داعش را ندارد.

حجت الاسلام منصوری همچنین به عمق جایگاه ولایت ورهبری انقلاب درکشورها تاکید کرد گفت:دعای صحت وسلامتی سران کشورها وحتی نگرانی از بستری شدن مقام معظم رهبری حکایت از عمق جایگاه معظم له در سایر کشورهای مسلمان را دارد که به نوعی ایشان را نیز رهبر خود می دانند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.