این مطلب ۴۳ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه بندرترکمن؛

تحویل داوطلبانه ماهواره از سوی مردم حاوی پیامهای بزرگ و با ارزشی است

فرمانده ناحیه بندرترکمن گفت : تحویل داوطلبانه ماهواره از سوی مردم حاوی پیامهای بزرگ و با ارزشی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ سرهنگ زرگری فرمانده سپاه پاسداران بندرترکمن در حاشیه مراسم جشن تحویل داوطلبانه ماهواره مردم اسلام تپه به خبرنگار آوای ترکمن گفت:بحث شناساندن تهدیدات ماهواره در قالب طرح دجالواره از ابتدای سال آغاز شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای آگاه سازی مردم از مضرات ماهواره افزود:از زمان ابلاغ این طرح کارهای میدانی،حلقه های صالحین،نشست با فرماندهان پایگاههای مقاومت و نشستهای تخصصی با روحانیون در روستاها و بندرترکمن با محور آسیبهای ماهواره انجام شد .

زرگری تصریح کرد:پس از بیان مضرات ماهواره در گفتمان های شهری و روستایی و حرام بودن استفاده آن ،مردم با پذیرش این اصل به صورت داوطلبانه و جهادی این ابزارهای فرهنگی نفوذ دشمن را تحویل دادند که ارزش فراوانی دارد و مایه خوشحالی است.

فرمانده سپاه پاسداران بندرترکمن خاطر نشان ساخت:باورپذیری مردم در مورد مضرات و آسیبهای ماهواره حاوی ارزش فراوانی است که آنان طی نشستهای موجود در مورد آسیبهای اجتماعی ماهواره،خود به این درک مهم رسیدند که این ابزار هیچ فایده ای برای کانونهای گرم خانواده آنان ندارد لذا با تحویل آن یک دستگاه مبدل دیجیتال نیز هدیه گرفتند.

این مقام مسئول یادآورشد:آگاه سازی مردم از مضرات و آسیبهای اجتماعی استفاده ماهواره مهمترین عاملی است که موجب حذف ماهواره از زندگی می شود.

انتهای پیام/

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.