این مطلب ۴۵ بار خوانده شده
مسول بسیج سازندگی بندرترکمن:

تحریمها را باید با مجاهدت در باب اقتصاد مقاومتی خنثی کرد

به همت بسیج سازندگی سپاه بندرترکمن کارگاه آموزشی توجیهی ترویجی عرصه های اقتصادمقاومتی درکتابخانه تخصصی زنده یاد پورقاز برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا؛ دراین کارگاه آموزشی دکتر پورقاز با اشاره به مدیریت اقتصادمقاومتی وترغیب افراد به این عرصه پررونق تولیدی که موجب استقلال اقتصادی وخوداتکایی خانواده ها می شود گفت:اقتصادمقاومتی بازوی پرتوان اقتصادکشور است که موجب شکوفایی اقتصادکشور می شود لذا توجه وتکیه به این اصل مهم گام مهمی در رراستای توسعه اقتصادی جامعه خواهدشد.

کارشناس شبکه اقتصادی خبر با اشاره به پتانسیلهای موجوددر بسیج به عنوان نیروی محرکه اقتصادکشور افزود:توجه به پتانسیلهای موجود در بسیج تاثیرشایانی در تحرک موتور اقتصادی کشور دارد که جوانان باید با بهر ه گیری از این فرصتهای طلایی در راستای ایجاد اشتغال موثر وپایدار ودرراستای اشتغال وکارآفرینی جامعه خویش را دراین عرصه رشد داده وبه شکوفایی برسانند.

دراین کارگاه مسول بسیج سازندگی بندرترکمن با معرفی وتشریح عرصه های اقتصادمقاومتی واعطا تسهیلات به افراددر راه اندازی اشتغال وکارآفرینی پایدار مطالبی را عنوان نموده وبا اشاره طرح نهضت سوادآموزی که بخش اعظم آن از مجرای بسیج سازندگی صورت می گیرد اظهارداشت:بااجرای این طرح به ازاء هرفرد بی سواد۴۵۰هزارتومان به آموزشیارو۱۲۰هزارتومان به آموزش گیرنده از طریق بسیج سازندگی پرداخت می شود.

حاجی زاده با اشاره به بیانات رهبری در باب اقتصادمقاومتی یادآورشد: تحریم را باید با مجاهدت در باب اقتصاد مقاومتی خنثی کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.