این مطلب ۱۲۴ بار خوانده شده
مسئول بسیج اساتید استان گلستان:

اساتید برای فرماندهی جنگ نرم در میدان حضور داشته باشند/ حربه دشمن برعکس عمل کرده است

مسئول بسیج اساتید استان گلستان گفت: اساتید با حضور هدفمند در میدان ، فرماندهی جنگ نرم را برعهده دارند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج: عباس قربانی در انتخابات مجمع بسیج اساتید استان گلستان  که در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از بزرگترین اقداماتی که در انقلاب اسلامی انجام شد تشکیل بسیج بوده است.

وی افزود: شهادت دکتر چمران به روز بسیج اساتید نامگذاری شده که باید تلاش داشته باشیم در چنین روزی نام و یاد این شهید بزرگوار را که همه تلاش خود را برای دفاع از ارزش های انقلاب کرده است گرامی بداریم.

قربانی با اشاره به اینکه تشکیل مجمع بسیج اساتید گلستان گام مهمی برای  انسجام و سازماندهی اساتید بسیجی استان است، یادآور شد: اثری که اساتید بسجی از خود برجا می گذارند توسعه فرهنگی و ارتقاء علمی دانشجویان است.

 مسئول بسیج اساتید استان گلستان خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که در کنار بسیج اساتید شورای هماهنگی بسیج دانشگاه را شکل دهیم تا با انسجام بیشتری به فعالیت ها ادامه دهیم.

وی افزود: بعد از شهادت شهید مطهری عده ای به امام (ره)گفتند که بعد از مطهری چه کنیم که امام (ره)فرمودند سید علی خامنه ای هست و امروز غرب می کوشد با سیطره رسانه ای خود و بایکوت کردن فرمایشات مقام معظم رهبری این چراغ هدایت را خاموش کند.

قربانی با اشاره به اینکه حربه دشمن برعکس عمل کرده است بیان داشت: امروز در اقصی نقاط جهان بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری شنیده و به آن عمل می شود و وجود ایشان برای همه ما و مظلومان جهان الهام بخش و امید آفرین است.

رئیس دانشگاه گلستان با اشاره به توفیقات تیم مذاکره کننده مسئله هسته ای ایران متذکر شد: به گفته امام(ره) آمریکا تروریست بالذات است و خصومتی دیرینه با ما دارد و با حرف های که در خصوص توافق هسته ای می زنند می خواهند اسرائیل و دیگران را از خود راضی نگاه دارند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.