این مطلب ۴۵ بار خوانده شده

كارگران، سربازان گمنام پيشرفت هاي شگفت انگيز كشورمان هستند

رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: آنهايي كه امروز دم از سازش مي زنند در اوج نامردي هستندكه در دوران ذلت و خفت آمريكا صحبت از سازش مي كنند در حالي كه شهدا در اوج قدرت همه جانبه آمريكا ايستادگي كرده و شيطان بزرگ را شكست دادند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در يادواره شهيد عبدالحسين برونسي و ۱۴ هزار شهداي جامعه كارگري كشور كه با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و ساير مسئولان و صدها نفر از كارگران استان آذربايجان غربي و خانواده هاي معظم شهدا در اروميه برگزار شد گفت: اين مكتب ولايت است كه كارگري همچون برونسي را به مقام آسماني رسانده و اساتيد دانشگاه را در جلسات وعظ و سخنراني مبهوت كلام خويش مي نمايد.

سردار نقدي با يادآوري خاطرات و امدادهاي الهي در دوران زندگي اين شهيد بزرگوار بيان كرد: شهداي ما در سخت ترين شرايط، مسئوليت ها را بر عهده گرفته و با تلاش و مجاهدت و اخلاص و ايمان آن را به نحو احسن انجام مي دادند.

ايشان به اقشار و گروه هاي مختلف جامعه و نقش آنها در ساختن خود و جامعه اشاره نموده و افزود: هر فرد يا گروهي كه بتواند مشي و مرام مكتب ولايت را در پيش بگيرد آسماني شده و همچون شهيدان حماسه ساز مي گردد.

وي نعمت ولايت و شهيدان را بالاترين نعمت ايران اسلامي برشمرده و با اشاره به زندگي شهيد مهدي كريمي شهيد شاخص جامعه كارگري در سال ۹۲ بيان كرد: اين شهيد عزيز كه همواره مطيع امر ولايت بود پس از خلع لباس روحانيت توسط رژيم طاغوت با افتخار تمام كارگري مي كند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين كارگر شهيد حجت الاسلام كريمي را الگوي كارگران بسيجي دانسته و افزود: كار فخر است و كارگري بالاترين افتخار چرا كه حضرت زهرا و اميرالمومنين عليهم السلام خود بهترين اسوه و نمونه براي كارگران ما مي باشند.

ايشان بوسه بر دست كارگر توسط پيامبر اعظم صلي الله عليه و آله را بعنوان بالاترين مقام خلقت و جانشين خدا در زمين، بزرگترين افتخار كارگران دانسته و تصريح كرد: امروز در جهاد سخت با دشمنان، كارگران كه در تمام طول انقلاب پيشتاز مبارزه بوده اند در خط مقدم هستند.

وي طرح هاي موفق مهندسان را مديون تلاش كارگران دانسته و خاطرنشان كرد: پشت اين طرح هاي موفق چهره ي پنهان كارگران زحمت كشي است كه كار را با صحت و درستي انجام داده و كارگران، سربازان گمنام پيشرفت هاي شگفت انگيز كشورمان هستند.

سردار نقدي ضرورت كيفيت بخشي توليدات داخلي را يادآور شده و اظهار داشت: همه ي ملت بايد به كارگران احترام گذاشته و با خريد كالاي داخلي براي جوانان كشورمان كارآفريني كنند.

ايشان با مذمت خريد كالاي خارجي تاكيد كرد: مصرف كالاي خارجي يعني افزايش ثروت دشمنان و راكد كردن سرمايه هاي مومنان كشورمان و بيكار كردن كارگران داخلي.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج، پاسداشت ايثار شهدا را ضروري خوانده و عنوان نمود: شهيدان با تحمل سخت ترين شرايط و انجام طاقت فرساترين كارها تن به سازش نداده و با نمام قوا بدون كمترين امكانات به صحنه آمده و در مقابل دشمن ايستادند.

ايشان خطاب به آنان كه به دنبال مذاكره هستند تصريح كرد: آنهايي كه امروز دم از سازش مي زنند در اوج نامردي هستندكه در دوران ذلت و خفت آمريكا صحبت از سازش مي كنند در حالي كه شهدا در اوج قدرت همه جانبه آمريكا ايستادگي كرده و شيطان بزرگ را شكست دادند.

ايشان در بخش پاياني صحبت هايشان با اشاره به انتخابات پيش رو خاطرنشان كرد: ۲۴ خرداد و صندوق هاي راي دفاع از حقيقت است كه همگان با شور و انگيزه انقلابي حماسه ديگري را رقم خواهند زد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.