این مطلب ۴۹ بار خوانده شده

همراهي كارگران با انقلاب اسلامي در نقطه اوج است

مديركل اطلاعات استان گلستان در همايش تجليل از كارگران گفت: جامعه كارگري كارآمدترين، شايسته ترين و همراه ترين اقشار با نظام جمهوري اسلامي و استقرار ماموريت آن بوده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سپاه نينوا ، ابراهيمي مدير كل اطلاعات استان گلستان در جمع كارگران بسيجي گفت: دشمنان تلاش كرده اند تا اين قشر در برابر نظام قرار گيرند و كه نشانگراين امر است كه آنها در مولفه اي مهم ايفاي نقش مي كنند.

وي يادآور شد: در ۳۴ سال پيروزي انقلاب كارگران در نقطه اوج همراهي، صبر و تحمل و پذيرش مشكلات قرار گرفته اند تا آسيبي به عمود خيمه نظام وارد نشود.

ابراهيمي خاطرنشان كرد: دشمنان هميشه به دنبال اين هستند تا در دو قشر دانشگاهي (روشنفكر) و كارگر جامعه نارضايتي به وجود بياورند تا بتواند اختلال در حوزه صنعت و توليد ايجاد نموده و به اهداف خود دست يابند.

وي با اشاره به اينكه قشر كارگر به عنوان يك توليدگر در مرجع قرار دارد ابراز داشت: به دليل اثر گذاري كه اين قشر در جامعه دارد اين جايگاه بسيار مهم است.

مديركل اطلاعات استان گلستان افتخار خود را به كارگر بودن دانست و افزود: در دوران تحصيل براي تامين هزينه معاش خود كارگري مي نموم و هنوز هم جاي بتن كشي ها در انگشتانم وجود دارد و اينها براي من يك افتخار است.

مسئولان براي رفع مسائل كارگران تلاش كنند 

ابراهيمي با تاكيد بر اينكه قدر جايگاه كارگر را بايد دانست گفت:  كارگران در توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني نقش بسياري را ايفا مي كنند و مسئولان نيز بايد تلاش نموده با همراهي و رسيدگي به امور آنها در راستاي مرتفع شدن مسائل گام بردارند.

وي گفت: كسي نمي تواند وجود مشكلات را ناديده بگيرد اما هر چه كه هست اين مسائل در داخل كشور حل و مرتفع خواهد شد.

مديركل اطلاعات استان با اشاره به نزديك شدن انتخابات رئيس جمهوري خواستار حضور اين قشر هميشه در صحنه در انتخابات شد و تصريح كرد: كشور مسيرش مشخص شده و رهبري شايسته بر آن حاكم است كه به جغرافياي سياسي و اجتماعي دنيا مسلط است و وقتي خداوند چنين عنايتي به ما داده بايد وارد ميدان شويم و با تمام وجود از اهداف انقلاب دفاع نمايم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.