این مطلب ۴۵ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا به مناسبت روز جهانی قدس

انقلاب اسلامی ایران محاسبات مستکبران مبنی بر چپاول منابع و تسلط بر جغرافیای مسلمانان را به هم ریخت و خواب بنی اسرائیل در تصرف از نیل تا فرات را آشفته ساخت ...
نسخه مناسب چاپ

انقلاب اسلامی ایران محاسبات مستکبران مبنی بر چپاول منابع و تسلط بر جغرافیای مسلمانان را به هم ریخت و خواب بنی اسرائیل در تصرف از نیل تا فرات را آشفته ساخت ، روز قدس که در اندیشه الهی امام (ره) تجلی یافته بود به گفتمان عمومی مسلمانان تبدل شد و نوید بخش اجماع مسلمین بر سر جراحت بزرگ تاریخ شد .

انقلاب های اصیل مردمی –اسلامی در سال ۲۰۱۱ حیات دیگری در کالبد خسته قدس دمید و کابوسی شد که خواب راحت را از صهیونسیت ها و اربابان آنان گرفت .

بیداری مسلمانان باعث گردید که مسئله قدس در جایگاه و اولویت اصلی مردم مسلمان قرار گیرد و عرصه بر غاصبان آن هر روز تنگ تر شود و تا آنجا پیش رود که رژیم صهیونیستی با صراحت اعتراف نمود که امروز امام خمینی (ره) در کنار مرزهای اسرائیل خیمه زده است .

به موازات بیداری مسلمانان و خصوصاٌ فروپاشی سنگر امن صهیونیست ها در مصر ، توطئه غربی ، عربی صهیونیستی برای جبران آن متوجه سوریه و حزب الله لبنان شد و اکنون سوریه به عنوان خط مقدم مبارزه عملی با صهیونیست ها در مقابل هجمه همه جانبه استکبار ایستاده است.

دولت های غیر مردمی قطر و عربستان به جای چاره اندیشی برای آلام مسلمانان سوریه و بحرین ، همه ظرفیت خود را در اختیار غرب و صهیونیست قرار داده اند تا شاید به پشتوانه آنان بتوانند چند صباحی دیگر به حیاط ننگین خود ادامه دهند .

امروز استکبار جهانی برای کم رنگ کردن اولویت قدس برای مسلمانان تلاش می نماید علاوه بر حذف محور مقاومت ، انقلاب های اسلامی منطقه را به سوی دموکراسی غربی یا جنگ داخلی و فرقه ای سوق دهد تا حیات صهیونیست با اضطراب کمتری سپری شود . وظیفه همه مسلمانان این است که با وحدت و یک دلی شعار رهایی قدس را به محور اساسی بیداری اسلامی تبدیل کنند .

ما جامعه کارگری استان گلستان ضمن تبریک به مسلمانانی که از یوغ استبداد و استعمار رهایی یافته اند آنان را به هوشیاری و پایداری بر اصول اسلامی سفارش می نماییم و آنان را از ساده اندیشی نسبت به توطئه های پیچیده امریکا و غرب بر حذر میداریم . شرط استمرار روح اسلام انقلابی در لیبی ، تونس ، فلسطین و همان شرط محدثه ی انقلاب های مذکور است و هر گونه انحراف در این مسیر منجر به حفظ منافع صهیونیست ها و دور شدن از آزادی قدس شریف خواهد شد .

ما همه مسلمین جهان را ، به چاره اندیشی برای آلام مردم فلسطین ، بحرین ، سوریه فرا می خوانیم و ضمن حمایت از ملت های مذکور  ، با حضوری پر شور و همراه ملت بزرگ ایران و دیگر ملت های مسلمان ، آزادی قدس شریف را در روز قدس فریاد خواهیم زد و اطمینان داریم ، روزی آرمان امام راحل (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر آزادی قدس شریف را به نظاره خواهیم نشست و در مسجد الاقصی نماز شکر و وحدت را اقامه خواهیم کرد

 

سازمان بسیج کارگری سپاه نینوا استان گلستان

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.