این مطلب ۵۸ بار خوانده شده

روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان عالم علیه مستکبران است

: سازمان بسیج کارگری استان گلستان طی بیانیه ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد:روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان عالم علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه صهیونیست جنایتکار، آمریکا و هم‌پیمانان آنها برداشت و ادعاهای مزورانه دموکراسی و حقوق بشر به انسان‌دوستی را پوچ و بی‌معنا جلوه داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نینوا ؛ در این بیانیه آمده است:ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی در پدید آوردن روز جهانی قدس و عرصه‌ای برای نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در مقابل قدرت‌های استکباری و استعمارگر در اقصی نقاط عالم شده است.

روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان عالم علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه صهیونیست جنایتکار، آمریکا و هم‌پیمانان آنها برداشت و ادعاهای مزورانه دموکراسی و حقوق بشر به انسان‌دوستی را پوچ و بی‌معنا جلوه داد.

بار دیگر تجلی خانه رمضان در انتهای راه آسمانی‌اش، به لحظه رسالت قدسی برای رهایی بشریت رسیده و در این فراز «قدس» حرف اول و آخری است که هیچ کیدی نتوانسته آن را از دل و زبان امت اسلامی برکند. اما امسال در حالی به استقبال روز قدس، روز اسلام و روز ارزش‌های انسانی می‌رویم که صهیونیست ها هر روز تعداد زیادی از فرزندان سرزمین مقاومت(غزه) را به خاک و خون می کشند.

امروز از شرق اسلامی تا قلب بیرمنگام، لندن و کنگره آمریکا، اسرائیل دوستی و غارت زدگی از سرطان صهیونیزم، فصل مشترک همه مصیبت‌های تلخی است که ملت‌های جهان را به کام فقر و فساد و ناامنی فرو برده است و اسرائیل دست پنهانی همه توطئه ها،جنگ ها و خونریزی ها و برادرکشی ها در کشورهای اسلامی را رقم می زند.

این روزها بی تردید امپریالیسم رسانه ای را باید شکل مدرنی از امپریالیسم قلمداد کرد که خاستگاه آن رژیم صهیونیستی می باشد که با ژستی به ظاهر دوستانه با انحراف افکار عمومی جهان و جهت دادن به تفکر و اندیشه ملت ها به دنبال تربیت انسانهایی هستند که فاقد هر گونه تعقل و تفکرباشند.امروزه خیزش نفوذ همه جانبه موج فراگیر امپریالیسم در ابعاد نژادی، ملی و دینی در بین کشورهای عربی- اسلامی رسوخ یافته و تا جزئی ترین شئونات اجتماعی و فردی اقوام مختلف را تحت تاثیر خود قرار داده است.

شبکه های رسانه ای که خیلی راست دروغ می گویند و نمونه ی بارز آن را در جریان هولوکاست می توان اشاره نمود که مدعی هستند شش میلیون یهودی در اردوگاههای آلمان نازی سوزانده شده اند و این خود یکی از بزرگترین دروغ های تاریخی است که به خورد افکار عمومی جهان داده اند و به این واسطه فلسطینیان را مورد اذیت و آزار قرار داده و اگر مورخ یا متخصصی بخواهد این مسئله را مورد پرسش گری عالمانه و ناقدانه قرار دهد به شدت مورد مواخذه قرار می دهند و آن را سرکوب می نمایند.

در دنیایی که رسانه ها خالق وقایعند و نه صرفا راوی وقایع،این صهیونیسم است که ، خالق بسیاری از وقایع و اتفاقات شده و در خلق این پدیده ها، منافع ایدئولوژیکی خود را مد نظر قرار می دهد و با دروازه بانی اخبار و اطلاعات از درز اخبار ضد صهیونیستی و اضمحلال خود در درون سرزمین های اشغالی جلوگیری بعمل می آورد و با انواع تاکتیک ها و تکنیک ها به ایجاد ذهنیت منطبق با آرمان صهیونیسم در وسعتی جهانی می پردازد. نمونه بارز این رویداد عکسهایی که از آوارگان فلسطینی به اسم خسارت دیدگان اسرائیلی در حوادث اخیر در سایت های متعلق به خود پخش نمودند.

سازمان بسیج کارگری استان گلستان در پایان بیانیه خود ضمن محکوم نمودن کشتار بی رحمانه زنان و کودکان در ماه ضیافت الهی، با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران و نیز ملل آزاده و حق طلب جهان،بالاخص فرهیختگان و فعالان جامعه کارگری برای حضور گسترده، یکپارچه و پرشور در راه‌پیمایی روز جهانی قدس و تاکید بر اهمیت مضاعف روز قدس امسال با توجه به حوادث و رخدادهای اخیردر مقایسه با سالهای گذشته، اعلام می نماید: امسال روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در توجه به اولویت های امروز جهان اسلام در فلسطین، غزه، عراق و سوریه می باشد.

سازمان بسیج کارگری استان گلستان

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.